Tirana
light rain
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
69 %
3.1kmh
40 %
Sht
24 °
Die
26 °
Hën
26 °
Mar
22 °
Mër
28 °
E shtunë, 3 Qershor, 2023

TAG

Shtepi bari

FOTO / Dënohen katër shqiptarë në Britani, policia zbuloi “shtëpinë e barit” nga “selfiet” me tufa parash dhe bimë kanabisi

Katër shqiptarë janë arrestuar nga policia në Britaninë e Madhe gjatë një aksioni anti-kanabis në Neath. Një ekip policor nisi aksionin në 18 tetor në...

E trishtë/ Humb jetën 21 vjeçari shqiptar në Angli, u asfiksua nga zjarri në “shtëpinë e barit” (FOTO-EMRI)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Angli, ku një 21 vjeçar shqiptar ka humbur jetën dy ditë më parë. Bëhet fjalë për të...

Lufta kundër kanabisit/ Policia shqiptare dhe ajo italiane bëjnë bilancin e 2022: Kemi kryer 156 mijë kontrolle, zbuluam 24 shtëpi bari

Përfaqësues të lartë të Policisë së Shtetit në bashkëpunim me Policinë italiane kanë bërë bilancin për rezultatet e arrira përgjatë vitit 2022, në luftën...

Katër shqiptarët që u kapën në “shtëpi bari”, i thanë policit britanik: “Më mirë në burg, se në Shqipëri!”

Katër shqiptarë janë arrestuar në një banesë të përshtatur për kultivimin e kanabisit në Britaninë e Madhe. Runi Firaku, Drillon Sulaj, Andi Zyberaj dhe Ermir...

Policia e Durrësit zbulon “shtëpinë e barit”, katër dhoma të përshtatura për rritjen e kanabisit (VIDEO)

Një ambient me katër dhoma të përshtatura për kultivimin dhe rritjen e bimëve narkotike, është zbuluar nga Policia e Durrësit. Në pranga ka rënë...

Emrat/ Kthyen banesën e emigrantit në “shtëpi bari” në Krujë, policia shpall në kërkim babain dhe 2 djemtë

Babai me dy djemtë janë shpallur në kërkim pasi u zbulua një “shtëpie bari” në Krujë. Bëhet me dije se janë shpallur në kërkim Qerim...

Punonjësit e OSHEE zbulojnë “shtëpinë e barit” në Krujë, policia shpall në kërkim pronarët

Punonjësit e OSHEE në Krujë në vazhdën e kontrolleve intensive për minimizimin e humbjes së energjisë elektrike kanë konstatuar në fshatin Derven një ambient...

Me tre “shtëpi bari”, gjykata britanike urdhëron shqiptarin të paguajë vetëm 1 paund

Një gjykatë në Britaninë e Madhe ka urdhëruar një shqiptar të përfshirë në kultivimin e kanabisit të paguajë vetëm 1 paund britanik. 23-vjeçari Andi Kokaj...

U kap në “shtëpinë e barit” me vlerë 1.6 milion paund, arrestohet 20 vjeçari shqiptar në Angli (EMRI)

Një 20 vjeçar shqiptar është arrestuar në Angli, pasi prodhonte drogë të klasit B. Bëhet fjallë për shtetasin Klajdi Vraja 20 vjeç,i cili ndodhej në...

Shtëpi bari me vlerë 700.000 paund, tre “kopshtarët” nga Shqipëria dënohen me 76 muaj burg (FOTO)

Tre shqiptarë që janë kapur në një shtëpi bari në Britaninë e Madhe janë dënuar në total me 76 muaj burg. Ata kanë qëndruar...

Lajmet e fundit