Tirana
light rain
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
87 %
3.6kmh
100 %
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
17 °
Sht
13 °
E martë, 28 Mars, 2023

TAG

Shtepi bari

4 korrje brenda vitit, Policia spanjolle godet bandën shqiptare: Paratë e “shtëpive të barit” i përdorte për të financuar prostitucionin

Policia në Murcia dhe Alicante ka çmontuar një organizatë kriminale të lidhur me mafien shqiptare, për krimet e dyshuara të trafikut të drogës dhe...

“Shtëpi bari” dhe arsenal armësh në Shijak, lihet në burg Fredi Krasniqi, i vëllai rezulton në ITALI

Gjykata e Durrësit ka caktuar sot masën e sigurisë “arrest me burg” për Fredi Krasniqin, një prej vëllezërve të arrestuar pas operacionit në Shijak,...

Vilën 4-katëshe e kishin kthyer në “shtëpi bari”, DALIN PAMJET nga operacioni në Durrës, vëllezërit Krasniqi armët i kihsin fshehur në mur

Megaoperacioni “Krahët e krimit” ka zbuluar se në një vilë 4-katëshe kultivohej bimë narkotike. Banesa në pronësi të vëllezërve Fredi dhe Selman Krasniqi, dy katet...

Zbulohet “shtëpi bari” në Durrës, arrestohet 46-vjeçari dhe shpallet në kërkim i vëllai, policia gjen në banesë 10 kallashnikovë dhe municion luftarak

Një tjetër shtëpi bari është zbuluar këtë të martë në Shijak pas një megaoperacioni "Krahët e krimit". Policia njoftoi se në një banesë 4-katëshe në...

E kthyen kasollen në “shtëpi bari”, arrestohen dy shqiptarë në Itali, sekuestrohen 3 mijë bimë narkotike

Dy shqiptarë kanë rënë në prangat e policisë italiane, pasi akuzohen për kultivim të lëndëve narkotike. Bëhet me dije se policia ka ushtruar një kontroll...

Ditën lavazhierë, natën në “shtëpi bari”, arrestohen dy të rinjtë shqiptarë në Uells

Dy shqiptarë janë vënë në prangat e policisë angleze gjatë një aksioni anti-kanabis në Aberystëyth të Uellsit. Operacioni u zhvillua në 29 nëntor të vitit...

U kap në “shtëpi bari”, i riu shqiptar shpërthen në lot në gjykatë: I kërkoj falje Britanisë

Një i ri shqiptar është dënuar me shtatë muaj burg nga gjykata Birmingham pasi ishte kapur duke kultivuar kanabis. Xhesi Hajdari po kujdesej për 150...

Gjysmë i zhveshur, momenti kur policia angleze arreston shqiptarin që mbante të lidhur dhe torturonte dy bashkëkombasit e tij (VIDEO)

Është publikuar edhe video nga momenti kur policia angleze kryen operacionin në një banesë në  Sheffield. Në video shihet momenti kur policia nxjerr nga banesa...

Vëllai u dogj në shtëpinë e barit, futbollisti i Bylisit i dedikon golin: E kemi përjetuar të gjithë, familja, ekipi dhe shokët

Mariglen Ruçi, një 21 vjeçar nga Berati, ka humbur tragjikisht jetën në Britaninë e Madhe pasi shtëpia e barit ku ai qëndronte, mori flakë...

FOTO / Dënohen katër shqiptarë në Britani, policia zbuloi “shtëpinë e barit” nga “selfiet” me tufa parash dhe bimë kanabisi

Katër shqiptarë janë arrestuar nga policia në Britaninë e Madhe gjatë një aksioni anti-kanabis në Neath. Një ekip policor nisi aksionin në 18 tetor në...

Lajmet e fundit