Tirana
light rain
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
87 %
3.6kmh
100 %
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
17 °
Sht
13 °
E martë, 28 Mars, 2023

TAG

Shtepi bari

EMRI/ Me vlerë 381 mijë paund, arrestohet shqiptari në një “shtëpi bari”: Kisha shkuar për t’i korrur se dija se për çfarë bime bëhej...

Një shqiptar ka rënë në prangat e policisë pasi ëstë gjetur në një shtëpi bari. Bëhet me dije se në pranga ka rënë Olsi Ferhati,...

EUROPOL nxjerr VIDEON: Shkatërrohet “Klani Shqiptar” i drogës në Spanjë, zbulohen 51 shtëpi bari, 1.6 milion euro drita të vjedhura për rritjen e hashashit

EUROPOL nxjerr videon e operacionit të zhvilluar nga policitë e Spanjës, Shqipërisë dhe Gjermanisë, ku është goditur një "klan shqiptar" që merrej me kultivimin...

Ardi Veliu shfaqet në Spanjë: Megaoperacion antidrogë, shkatërrohen 23 shtëpi bari, 107 të arrestuar, 1 ton boçe hashashi të sekuestruara (PAMJET DIREKT)

Një operacion i madh antidrogë është zhvilluar në Spanjë ku ka marrë pjesë dhe Policia Shqiptare, shkruan newsbomb.al. I pranishëm atje është dhe kryepolici...

“Shtëpi bari”, arrestohen 6 shqiptarë në Angli, si ranë në gjurmët e policisë (EMRAT-FOTO)

6 shqiptarë kanë rënë në prangat e policisë në Angli, pasi akuzohen për kultivim dhe trafikim të lëndëve narkotike. Banda e organizuar është "çmontuar" pasi...

“Merrja një pjesë të fitimeve…”, dënohet i riu shqiptar në Angli që u kap në “shtëpi bari”, (EMRI)

Një 27-vjeçar shqiptar u dënua me dy vite burg nga një gjykatë në Angli, pasi u kap në 6 qershor duke kultivuar kanabis në...

Me KATËR shtëpi KANABISI, burgoset në Angli REPERI i njohur shqiptar dhe shoku i tij (EMRAT-DETAJE)

Reperi i njohur shqiptar Dionis Biba dhe një shok i tij, janë burgosur nga një gjykatë britanike për kultivim të kanabisit. 20-vjeçari Biba dhe 24-vjeçari...

Zbulohet një tjetër “shtëpi bari” në Korçë, arrestohet pronari, procedohet punonjësi i OSHEE dhe shpallet në kërkim një bashkëpuntor (EMRAT)

Një 69-vjeçar,pronari i një magazine ka rënë në prangat e policisë në Korçë, pasi akuzohet për kultivim të bimëve narkotike. Policia bën me dije se...

Shqiptarët kthejnë tempullin në Angli në “shtëpi bari”, arrestohet 38 vjeçari, gjykatësi e shpëton nga dënimi me burg

Një shqiptar që e kishte kthyer një tempull “Sikh” në “shtëpi bari” në Bradford të Anglisë është arrestuar nga policia.38 vjeçari Fatjon Jaupas kishte...

Po kujdesej për kanabisin, “gjumi merr në qafë” shqiptarin, kapet nga policia duke dremitur në shtëpinë e barit (EMRI)

Një 24-vjeçar shqiptar është arrrestuar nga policia në Telford të Anglisë. Ergys Shpellzaj u kap nga policia, ndërsa e kishte zënë gjumi në të ashtuquajturën,...

Goditet “shtëpia e barit” në Shijak, Policia nuk kap dot pronarët, i shpall në kërkim dhe arreston dy elektriçistët (EMRAT)

Tre persona janë shpallur në kërkim nga Policia e Durrësit, pas një operacioni antidrogë ku është goditur një “shtëpi bari” në zonën e Shijakut....

Lajmet e fundit