Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
48 %
1kmh
0 %
Mar
28 °
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
26 °
Sht
27 °
E martë, 17 Maj, 2022

TAG

Shtepi bari

Mijëra fara kanabisi, drogë dhe vaji hashashi, austriaku prangoset në Kakavijë: Kishte ardhur të ndërtonte “shtëpi bari”

Një shtetas nga Austria, 57 vjeç, është arrestuar nga shërbimet e Policisë në Doganën e Kakavijës. Atij i janë sekuestruar mijëra fara kanabisi, drogë,...

Sa “shtëpi bari” janë zbuluar nga faturat e energjisë? Ja si përgjigjet shefi i narkotikëve

Shefi i narkotikëve në Policinë e Shtetit, Rezart Velmishi, ka folur në lidhje me luftën anti-kanabis në vend. I pyetur nga gazetarja se sa raste...

Zbulohet “shtëpi bari” në Vorë, arrestohet i riu nga Peqini, procedohen dy të tjerë

Një “shtëpi bari” është zbuluar nga efektivët e Policisë ditën e sotme në Vorë. Bëhet me dije një person është arrestuar dhe janë proceduar...

Goditet “shtëpia e barit” në Kurbin, prangoset pronari, faturistja e OSHEE procedohet për shpërdorim detyre (VIDEO)

Një "shtëpi bari" është goditur nga Policia në Kurbin. Gjatë kontrollit, është zbuluar një dhomë e përshtatur për kultivimin e drogës dhe në kushtet...

2,000 euro në muaj dhe bonuse/ I riu shqiptar rrëfen të fshehtat në “shtëpinë e barit” në Spanjë (VIDEO)

Agjentët e “Piranjave” kanë depërtuar brenda një “shtëpie bari” në Barcelonë në Spanjë, aty ku është i punësuar një i ri shqiptar. Ai ka...

“Shtëpia e barit” në Kashar, Gjykata jep masën e sigurisë për 6 të arrestuarit

Gjykata e Tiranës ka dhënë masën e sigurisë për 6 të arrestuarit, për “shtëpinë e barit” në Kashar. Prokuroria e Tiranës ka dhënë masën e...

Dalin PAMJET: Kjo është “shtëpia e barit” që u zbulua në Kashar, 6 të arrestuar, 2 janë elektricistë! (EMRAT)

Gjashtë persona kanë rënë në prangat e Policisë së Tiranës, pas një operacioni për goditjen e një "shtëpie bari". Katër nga të arrestuarit janë...

Pas Tropojës, zbulohet një “shtëpi bari” në Kashar, arrestohen disa persona

Një tjetër “shtëpi bari” është zbuluar në Tiranë, në zonën e Kasharit. Bëhet me dije se nga mëngjesi i sotëm, policia po zhvillon një operacion...

Zbulohet “shtëpia e barit” në Tropojë,  sekuestrohen bimët narkotike, shpallet në kërkim pronari

Një tjetër “shtëpi bari” është zbuluar nga policia në vend, këtë herë në Tropojë. Në kuadër të këtij operacioni u bë i mundur lokalizimi dhe...

“Djemtë bëhen roje në shtëpi bari, ndërsa vajzat eskorta të kriminelëve”, Kryemadhi i përgjigjet Muzhaqit: Po të ishte për t’u marrë me ty… (REPLIKAT)

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, ka replikuar me Ministren e Shtetit për Rininë dhe Fëmijët, Bora Muzhaqin, pasi kjo e fundit dënoi sjelljen e...

Lajmet e fundit