Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
37 %
5.1kmh
0 %
Die
0 °
Hën
4 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
7 °
E diel, 5 Shkurt, 2023

TAG

shtatzene

Prezantuesja e “Big Brother Vip” zbulon se është në pritje të ëmbël!

Jonida Vokshi është shtatzënë për herë të dytë. Lajmin e ëmbël e ka konfirmuar ajo vetë ajo pasi filloi prime i “Big Brother Vip...

Gruaja 7 muajshe shtatzënë i vdiq në aksident, momenti kur shqiptari merr vesh lajmin në gjykatë

Një 23-vjeçare shqiptare shtatzënë, e identifikuar si Adriana Sylmetaj së bashku me të fejuarin e saj Adem Nikeziq, 30 vjeç, u aksidentuan në New...

FOTO/ Kjo është 23-vjeçarja shtatzënë që humbi jetën në aksident në SHBA, i dashuri shqiptar drejtonte mjetin i dehur

Detaje të reja kanë dalë nga aksidenti i rëndë që u shënua ditën e djeshme në Staten Island, SHBA, ku humbi jetën një 23-vjeçare...

Për pak muaj bëhet nënë, zbulohet gjinia e foshnjës së Fifit

Këngëtarja Fifi do të bëhet nënë për herë të parë. Ishte vetë Fifi ajo e cila bëri me dije lajmin e bukur se është...

Konfirmoi se është në pritje të ëmbël, Fifi poston për herë të parë FOTO me barkun e rrumbullakosur

Lajmin se po bëhet nënë për herë të parë, këngëtarja Fifi e konfirmoi në Edicionin e 61 të Festivalit të Këngës. Ajo tha se është...

Nënë për herë të tretë, Neda Balluku publikon fotot e para me barkun e rrumbullakosur

Neda Balluku këtë sezon në “Përputhen” e kemi parë në kolltukun e mblesit, ku përpiqet t’i japë ngjyra dhe mbështetje takimeve dhe konkurentëve. Së fundmi,...

Sportistja gjermane s’ndalet, merr pjesë në garën e vrapimit në muaji e 5-së të shtatzanisë

Sportistja gjermane Gesa Krause tre herë olimpike dhe kampione e dyfishtë kontinentale e 3000 pengesava nuk di të ndalet. Krause është bërë kryefjalë e mediave...

Një vit pas abortit, këngëtarja e njohur ndan lajmin e ëmbël: Jam shtatzënë, ndihem shumë e lumtur!

Këngëtarja e famshme Jessie J ka ndarë një lajm shumë të bukur me të gjithë fansat e saj. Me anë të një video të...

Shtatzania e së ardhmes, mitra artificiale që do u japë mundësi çifteve të zgjedhin tiparet e fëmijës së tyre

Ajo që shihni në foto do të jetë mitra e parë artificiale në botë, që do u japë mundësi prindërve të zgjedhin karakteristikat e...

Familja do të shtohet, këngëtarja shqiptare shtatzënë për herë të dytë

Shkurte Gashi është një ndër këngëtaret më të dashura shqiptare. Ajo prej vitesh është duke jetuar historinë e saj të dashurisë me Albertin me...

Lajmet e fundit