Tirana
broken clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1.5kmh
75 %
Sht
23 °
Die
22 °
Hën
21 °
Mar
19 °
Mër
21 °
E shtunë, 23 Tetor, 2021
spot_img

TAG

shtator

“25 prilli nuk është kapitull i mbyllur”, paralajmëron Kejdi Mehmetaj: Shtatori do të jetë intensiv

Ish-deputetja e LSI Kejdi Mehmetaj në një intervistë është shprehur se në shtator do të rikthehen zhvillimet politike. Ajo është shprehu se nga LSI do...

“Në shtator do të jetë gati”, Rama publikon pamjet nga punimet në stadiumin e Kukësit

Kryeministri Edi Rama ditën e sotme e ka nisur me një video nga punimet që vijojnë në stadiumin e ri të Kukësit. Rama teksa poston...

Ministria e Brendshme jep njoftimin e rëndësishëm: Shtyhet afati i tërheqjes së letërnjoftimeve

Ministria e Brendshme bën me dije se është shtyrë afati i letërnjoftimeve (kartës së identitetit) deri në shtator 2021. Me anë të një postimi në...

‘Presidenti është në hall’, Ngjela: Meta kërkon përplasje të PËRGJAKSHME në shtator. GODITJA i vjen kur…(E PLOTË)

Avokati Spartak Ngjela përmes një komenti në rrjtetet sociale ka hedhur akuza të forta ndaj kreut të shtetit, Ilir Metës. Duke...

Organet e reja të drejtësisë, Ibrahimi për DW: SPAK do nisë të funksionojë në shtator

Kryetari i Këshillit të Lartë të Prokurorisë, Genti Ibrahimi, në intervistë për DW ka argumentuar pse me SPAK-un në Shqipëri do të fillojë ҫmontimi...

Në shtator martohen, Jonida Vokshi interviston bashkëshortin e ardhshëm (VIDEO)

Moderatorja e njohur Jonida Vokshi i ka surprizuar të gjithë me puntatën e radhës të programit që drejton. Këtë javë në...

A do shtyhet vendimi përfundimtar për çeljen e negociatave në shtator? Mogherini: Në Shqipëri ka krizë, por është bërë punë

Komisioni Europian rekomandoi sot çeljen e negociatave për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut.   Ndërkohë, shefja e politikës së jashtme në...

Kurz dha dorëheqjen pas video-skandalit, ja kur mbahen zgjedhjet e parakoshme në Austri

Presidenti austriak Alexander Van der Bellen deklaroi sot se ai rekomandon që zgjedhjet e parakohshme parlamentare të mbahen në fillim të shtatorit. ...

SURPRIZUESE/ Zbuloni si  do të jetë moti në 10-ditëshin e dytë të SHTATORIT

10-ditëshi i dytë shtatorit do të jetë kryesisht i kthjellët me vranësira të përkohshme gjatë pasditeve ndërsa shirat priten gjatë periudhës 15 – 20...

Erdogan viziton Gjermaninë në shtator

Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan do të takohet me homologun gjerman, Frank-Walter Steimeier dhe kancelaren gjermane, Angela Merkel, gjatë vizitës zyrtare në Gjermani...

Lajmet e fundit