Tirana
moderate rain
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
60 %
1kmh
75 %
Mar
22 °
Mër
25 °
Enj
22 °
Pre
26 °
Sht
22 °
E martë, 27 Shtator, 2022

TAG

shqiptarja

Shqiptarja përjeton tmerrin, ish-bashkëshorti tenton ta mbysë teksa ishte në gjumë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Heraklio të Kretës, ku një 34-vjeçare ka arritur të shpëtojë nga duart e dhunshme të ish-burrit. Mediat greke...

E “çmendur” nga xhelozia, 20-vjeçarja qëllon me thikë partnerin shqiptar në Greqi

Një sherr i rëndë ka ndodhur mes një çifti në Kalkidë të Greqisë. Mediat greke bëjnë me dije se një vajzë 20-vjeçare ka qëlluar me...

PAMJE TË RËNDA/ Shqiptarja vdiq në aksidentin tragjik në New York, del video: Kangjellat iu futën në trup

Një aksident i frikshëm në Bronks të Nju Jorkut i mori jetën disa ditë më parë një 59-vjeçareje me origjinë shqiptare. Më herë u bë...

FOTO/ Makthi i shqiptares në Greqi, ish-bashkëshorti e përndjek dhe dhunon: Më ndihmoni, kam frikë për jetën time, shihni si më ka bërë

29-vjeçarja shqiptare në Selanik e frikësuar për jetën e saj pasi ish-bashkëshorti e përndjek ka kërkuar ndihmë nga organet përkatëse. Ndonëse 38-vjeçari është dënuar gjithsej...

Shqiptarja plagos me thikë bashkatdhetaren në Selanik, dyshonte se e tradhtonte me burrin e saj (VIDEO)

Një 27 vjeç nga Shqipëria është plagosur me thikë në Selanik, nga një bashkatdhetare e saj po nga Shqipëria, pasi kjo e fundit dyshonte...

27-vjeçarja shqiptare i jep fund jetës në burgun italian, babai i shkatërruar nga dhimbja: Jeta ime s’ka kuptim pa atë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali, ku një vajzë shqiptare e akuzuar për vjedhje i ka dhënë fund jetës në burgun e...

Fshihej në Shqipëri, kapet 25-vjeçarja sapo zbret në portin e Ankonës, ja për çfarë akuzohej

Një 25-vjeçare ka rënë në prangat e policisë italiane apo ka mbërritur nga Shqipëria në portin e Ankonës. Bëhet me dije se shqiptarja fshihej në...

Babai i vdiq nga problemet shëndetësore, nëna u vetëvra, drama familjare e 29-vjeçares shqiptare që u gjet e varur në banesë në Greqi

Detaje të rënda e dramtike janë zbardhur nga jeta e 29-vjeçares shqiptare në Lamia t Greqisë, që u gjet e vetëvarur në banesë. Mediat greke...

Kjo është shqiptarja që u vra nga bashkëshorti në Greqi, varrimi i 40-vjeçares do të bëhet në Shqipëri

Një krim makabër ndodhi ditën e djeshme në Zakynthos të Greqisë, ku bashkëshorti masakroi me thikë bashkëshorten 40-vjeçare. Mediat greke kanë publikuar emrin dhe foton...

Përplasen dy makina, humb jetën 35-vjeçarja shqiptare, italiani hyri kundërvajtje në autostradë (Emri)

Një aksident i rëndë në autostradën e Genovës së Italisë, i ka marrë jetën një shqiptarje. Sipas mediave italiane, në aksident u përfshinë një BMW...

Lajmet e fundit