Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
77 %
0kmh
0 %
Enj
16 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
25 °
Hën
24 °
E enjte, 6 Tetor, 2022

TAG

shqiptarja itali

Identifikohet shqiptarja e vrarë në Itali, u gjet gjysmë e zhveshur dhe me plumb në kokë

Trupi i një gruaje shqiptare u gjet në shtratin e lumit Parmignola rreth orës 02:00 të mëngjesit këtë të diele në Sarzara, në provincën...

Vajza shqiptare kapet me 700 gram kokainë në Itali (Detaje)

Një 33-vjeçare shqiptare është arrestuar nga policia italiane pasi është kapur me rreth 700 gram kokainë. Vajza shqiptare me inicialet C.A...

23-vjeçarja shqiptare braktis fëmijën e porsalindur në shkëmbinjtë e detit, foshnja vdes nga i ftohti

Një 23-vjeçare nga Shqipëria është nën hetim nga autoritetet italiane për vrasjen e foshnjes së saj, pasi e braktisi atë buzë detit në qytetin...

Lajmet e fundit