Tirana
light rain
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
67 %
5.1kmh
100 %
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
10 °
E premte, 9 Dhjetor, 2022

TAG

shqiptari

E rëndë në Serbi, vritet në burg shqiptari, në gjoks kishte tatuazh Skënderbeun dhe Adem Jasharin

Artan Zymberi, një shqiptar nga Peja por me banim në Norvegji, është vrarë në një burg në Serbi. Familja ka denoncuar se djali i...

DEL FOTO/ Ky është 23-vjeçari shqiptar që vrau me dy plumba të dashurën në Greqi për shkak të xhelozisë

Personi që shihni në foto është 23-vjeçari shqiptar që ditën e sotme vrau të dashurën e tij në Pire të Greqisë. 23-vjeçari Qamil Taja qëlloi...

Shpërthen granata në oborrin e shtëpisë, plagoset punëtori 22 vjeçar shqiptar

Një punëtor 22 vjeçar shqiptar ka mbetur i plagosur në Torino, teksa punonte në kopshtin e një shtëpie në rikonstruksion e sipër. Pasditen e...

U përplas nga shqiptari në Selanik, ndërron jetë 21-vjeçarja, familja dhuron organet e saj

Një aksident i rëndë u shënua në Greqi pak ditë më parë, ku një shqiptar përplasi me makinë një 21 vjeçare greke dhe u...

“Më goditën me thikë”, shqiptari shkon në lokal i gjakosur, alarmon karabinierët, por kamerat e nxjerrin zbuluar: Ishte tapë dhe kishte…

Një ngjarje aspak e zakontë ka ndodhur në Itali, ku një 50-vjeçar, shqiptar kishte shkuar në një nga baret e zonës së Garganos i...

Ishte liruar me kusht, shqiptari përplas 21-vjeçaren në Selanik dhe largohet nga vendngjarja, policia në kërkim të tij

Një aksident i rëndë është është shënuar në Selanik të Greqisë, ku një makinë ka përplasur një 21-vjeçare. Mediat greke bëjnë me dije se pas...

“Çmendet” shqiptari, tenton të shtypë me makinë të dashurën në Itali pas debatit të ashpër

Një 21 vjeçar shqiptar është arrestuar nga Policia në Itali, pasi ka tentuar të shtypë me makinë të dashurën e tij. Ngjarja ka ndodhur në...

Shqiptari bën “kërdinën” me drogë në Gjermani, kapet me kokainën me vlerë 167 mijë euro

Një 37 vjeçar shqiptar është arrestuar nga Policia gjermane, pasi u kap me 2.3 kilogramë kokainë. Ai u kap me drogë në mjetin e tij...

U gjet i sharruar në pyll, arrestohen babë e bir në Greqi, dyshohet se kanë vrarë shqiptarin

Babë e bir janë vënë në pranga pasi akuzohen për vrasjen e 51-vjeçarit shqiptar, Ylli Mera, në Greqi. Sipas mediave vendase mësohet se trupi i...

Shkoi për në punë, zhduket 51-vjeçari shqiptar në Selanik

Një 51-vjeçar është zhdukur në Greqi në zonën e Selanikut. Bëhet me dije se është zhdukur Ylli Mera, 51 vjeç, me origjinë shqiptare. Ai rezulton...


Lajmet e fundit