Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
32 %
1kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
12 °
Sht
11 °
Die
9 °
E mërkurë, 1 Shkurt, 2023

TAG

shqiptari itali

7 kile kanabis poshtë sediljes, arrestohet shqiptari në Itali

Një shtetas shqiptar është vënë pranga nga policia italiane pasi gajtë kontrollit në automjetin e tij janë gjetur rreth 7 kile drogë kanabis sativa....

Itali, arrestohet shqiptari që shiste derë më derë

Një 35-vjeçar shqiptar me banim në Bergamo të Italisë është arrestuar për mashtrim pas denoncimit nga dy pensionistë. Shqiptari shiste derë...

I riu shqiptar me 100 gram kokainë, por ja si i shpëtoi policisë italiane (Emri)

Menduan se ishte hajdut, por gjatë një aksioni në banesën e tij policia italiane zbuloi edhe më tepër. Forca të shumta policie...

Vodhi dy traktorë dhe vegla pune, arrestohet shqiptari

Dy traktorë dhe vegla të shumta pune me origjinë të dyshimtë u zbuluan brenda një kamioni në portin e Barit, Itali. Pas...

Luftë mes shqiptarëve dhe policisë italiane, tërheqin zvarrë një efektiv (Video)

Dy shqiptarë janë përleshur me policinë italiane ka përfunduar me të plagosur mer radhëve të uniformave blu gjatë konfrontimit me armë. ...

Rikthehet në Itali shqiptari i rrezikshëm, arrestohet nga policia

Një 26-vjeçar shqiptar është arrestuar nga policia italiane në Vercelli pasi kishte hyrë në vend me dokumente false. Policia italiane ka thënë...

Lajmet e fundit