Tirana
clear sky
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
93 %
1.5kmh
0 %
Pre
11 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
15 °
Mar
16 °
E premte, 2 Dhjetor, 2022

TAG

shqiptari itali

Me “tarabosh” për më lirë, shqiptari e pëson keq në Itali, merr gjobë marramendëse

Një emigrant shqiptar është ndaluar në aeroportin e Forlit në Itali, pasi në valixhe i janë gjetur disa kilogramë duhan i papërpunuar. Gjatë kontrollit të...

“Do të të djeg të gjallë”, 38-vjeçari shqiptar kërcënon dhe tenton të qëllojë me çekiç gruan në sy të fëmijëve

Një 38-vjeçar është arrestuar nga karabinierët në Itali, pasi ka sulmuar dhe kërcënuar me jetë gruan e tij, ditën e djeshmennë Brugherio (Monza), në...

Shqiptari kapet në Itali me 500 mijë euro kokainë, 32 vjeçari e kishte fshehur drogën nën logon e “Prada-s”

Një 32 vjeçar shqiptar është arrestuar nga policia italiane, pasi u kap me 6 kg kokainë në mjetin me të cilin po udhëtonte. Ai u...

Kapen dy shqiptarë në Itali, kishin fshehur kokainën në të mbathura

Policia italiane në Arezzo ka arrestuar dy shqiptarë teksa po udhëtonin në autostradën A / 1 në drejtim të Milanos. Ndalimi...

Qëndroi një muaj në hotelin luksoz, kapet tregtari shqiptar i kokainës

Një 42-vjeçar shqiptar që merrej me shpërndarje kokaine ka rënë në prangat e policisë italiane për shkak të jetesës luksoze. Shqiptari...

Kapet shqiptari me 1 milion euro drogë në Itali (Detaje)

Një 30-vjeçar shqiptar është arrestuar ditën e sotme në Bolonja të Italisë teksa po transportonte sasi të mëdha kanabisi. Policia e...

I dëbuar 14 herë nga Italia, shqiptari shkon sërish: Më jepni një punë dhe dokumentet

Është dëbuar 14 herë nga shteti italian, për herë të fundit muajin e kaluar, por shqiptarin 36-vjeçar nuk e ndalon asgjë për t’u rikthyer...

Iku nga ‘arresti i shtëpisë’, shqiptari kapet duke vrapuar në park: Dola për të vënë gjakun në lëvizje

Një shqiptar në Itali ka shkelur arrestin e shtëpisë, por karabinierët janë habitur nga justifikimi i tij. 42-vjeçari shqiptar u kap...

Kapet shqiptari i shumëkërkuar në Europë

Karabinierët kanë arrestuar një shtetas shqiptar të shpallur në kërkim si nga Italia dhe Gjermania. Shqiptari u arrestua gjatë një aksioni...

Shqiptari kërcënon gruan me shpatë samurai, arrestohet

Një shqiptar në Itali është vënë në prangat e karabinierëve pasi ka kërcënuar bashkëshorten me një shpatë “katana”. Ngjarja ka ndodhur...


Lajmet e fundit