Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
27 %
6.7kmh
0 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
Sht
3 °
E martë, 18 Janar, 2022
spot_img

TAG

shqiptaret ne angli

GJESTI I MADH i shqiptarëve në ANGLI, mbi 5 MIJË emigrantë të gatshëm të punojnë FALAS për të ndihmuar në kapërcimin e krizës së...

Mbi 5,000 shqiptarë me banim në Britaninë e Madhe janë të gatshëm të punojnë falas, për të ndihmuar vendin të kapërcejë krizën e hidrokarbureve...

Çuçi dhe minsitrja britanike firmosin marrëveshjen në Tiranë: Shqiptarëve që u ndalohet hyrja dhe qëndrimi në Angli, do kthehen pas

Ministrja e Brendshme e Britanisë Priti Patel, ka firomsur një marrëveshje të re me Shqipërinë, me homologun e saj Bledi Çuçi, për të shpejtuar...

Lajmet e fundit