Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
34 %
3.6kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021

TAG

shqiptaret e maqedonise

Ideatori i kryqit gjigand në Maqedoni provokon rëndë shqiptarët, propozon “dhoma gazi”

Kryetari i Kongresit Botëror Maqedonas dhe inicuesi për ndërtimin e kryqit gjigant në lagjen Butel, Todor Petrov, ka provokuar rëndë shqiptarët me shenja naciste...

Lajmet e fundit