Tirana
scattered clouds
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
88 %
1.5kmh
40 %
Hën
26 °
Mar
25 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
16 °
E hënë, 20 Shtator, 2021

TAG

shqiptare

Tre shqiptarë kapen në Londër me 15 kilogram kokainë (Emrat)

Një gjykatë në Britaninë e Madhe ka dënë arrest me burg për tre shtetas shqiptarë, emigrantë të paligjshëm të akuzuar për pjesëmarrje në...

Një shqiptare pranë hyrjes në Kongresin Amerikan, siguron nominimin

Shqiptaro-amerikanja Suzana Shkreli ka siguruar nominimin si kandidate e Partisë Demokratike, për të hyrë në Kongresin Amerikan në shtetin e Michiganit. Është...

Tre djem të rinj shqiptarë në kërkim, i hodhën drogë në pije dy italianeve

Tre djem me nga Shqipëria e Kosova dhe me banim në Gjermani janë shpallur në kërkim nga karabinierët italianë pasi kanë droguar dy vajza...

Rrëfimi rrënqethës i shqiptares që u përdhunua në Itali: Ata donin të më vrisnin

27 vjecarja shqiptare B. Kosturi që u rrëmbye dhe u përdhunua një javë më parë në kryeqytetin italian, ka rrëfyer për Ora News, orët...

Arrestohen tre shqiptarë në Majorka të Spanjës

Policia e qytetit të Palmës në Majorka të Spanjës ka arrestuar dy shtetas shqiptarë të cilët akuzohen për trafik të shtetasve të huaj me...

Spanjë, shkatërrohet banda shqiptaro-spanjolle, sekuestrohen 56 kg heroinë e 2 ton kanabis

Policia spanjolle ka shkatërruar dy rrjete ndërkombëtare të trafikimit të drogës, duke sekuestruar sasi të konsiderueshme të heroinës dhe të hashashit. ...

3 shqiptarët e ndaluar Mynih, prokuroria nis hetimet për atentat terrorist

Policia ka arrestuar të martën tre shtetas kosovarë, të cilët mund të kenë lidhje me një rrjet terrorist. Më parë lajmi i arrestimit në...

Shkatërrohet banda e drogës në Itali, prangosen tre shqiptarët (Emrat- Video)

Shkatërrohet banda e drogës italo shqiptare dhe bien në pranga 6 persona, prej të cilëve 3 janë shqiptarë. Shqiptarët e arrestuar...

Lajmet e fundit