Tirana
few clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
68 %
1.5kmh
20 %
Mar
21 °
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
25 °
E martë, 28 Shtator, 2021

TAG

shqiponjat

“Shqiponjat” i kontrollojnë çantën e dorës 20 vjeçarit në Durrës, i gjejnë pistoletë dhe dy palë pranga si të Policisë

Një 20 vjeçar është arrestuar në kushtet e flagrancës nga Policia në Durrës. Bëhet fjalë për të riun Kejvin Gjegja. Ky shtetas është ndaluar...

Me heroinë në makinë, “Shqiponjat” arrestojnë të riun dhe gruan 39 vjeçe në Tiranë (DETAJE)

Tre persona mes tyre një grua, kanë rënë në prangat e policisë së Tiranës, pasi akuzohen për vepra të ndryshme penale. Policia njofton se në...

Tre të rinjtë përplasen me “Shqiponjat” në Gramsh, arrestohen nga Policia; në pranga dhe një 30 vjeçar në kërkim (EMRAT)

Tre të rinj nga Gramshi kanë rënë në prangat e Policisë pasi kanë kundërshtuar efektivët e “Shqiponjave” dhe nuk i kanë lejuar të ushtrojnë...

Sedilja e makinës plot me lekë dhe kokainë, VIDEO: “Shqiponjat” prangosin 21 vjeçarin me Mercedes në Durrës (EMRI)

Fabio Karaboja është 21 vjeçari i arrestuar nga “Shqiponjat” në Durrës. Ky shtetas, është kapur nga shërbimet e Policisë teksa lëvizte me një mjet...

VIDEO: Antidroga dhe Shqiponjat “mbijnë” në mes të pyllit në Shkodër, arrestojnë në gjumë rojet e parcelave me hashash (EMRAT)

6 shtetas kanë rënë në prangat e Policisë në Shkodër dhe 2 të tjerë janë shpallur në kërkim, pas një operacioni për goditjen e...

Tentoi të vriste 38 vjeçarin, Shqiponjat prangosin në vlonjatin e “me rrezikshmëri të lartë shoqërore” (EMRI-VIDEO)

Rodrigo Shemsho alias Juxhin Orhan, është arrestuar mbrëmjen e djeshme në Vlorë nga Forcat Shqiponja, pasi ishte shpallur në kërkim dhe konsiderohej një person...

“Shqiponjat” zbarkojnë në Shëngjin, kapet 37 vjeçari me pistoletë në makinë, dy të rinj mbanin fara hashashi në bagazh dhe i shisnin (EMRAT-DETAJE)

Tre presona janë arrestuar në kushtet e flagrancës nga Policia e Lezhë, pasi nga një kontroll që iu ëhstë brë disa mjeteve nga forcat...

E përndiqte dhe tentoi ta merrte me forcë, “Shqiponjat” prangosin 29 vjeçarin në Shkodër: I rrahu dhe babain vajzës 23 vjeçe (EMRI-NGJARJA)

Një 29 vjeçar është arrestuar nga Policia në Shkodër dhe akuzohet për disa vepra penale. Ditmir Juka ka rënë në prangat e Forcave Shqiponja...

E kishte kthyer lokalin në bazë droge dhe kumari, Shqiponjat prangosin pronarin në Fier: Gjejnë kokainë, hashash e fisha pokeri (EMRI)

Festim Dhima, 47 vjeç, është arrestuar nga Policia dhe Forcat Shqiponja në Fier pasi, lokalin në pronësi të tij e kishte kthyer në bazë...

“Blloku” çon në pranga 39 vjeçarin në Tiranë, Shqiponjat gjejnë në shtëpinë e motrës së tij kokainë, peshore dhe para (EMRI)

Një 39 vjeçar është arrestuar nga Forcat Shqiponja në Tiranë, pasi akuzohet për veprën penale “Prodhim dhe shitja e narkotikëve”. Në kuadër të operacionit...

Lajmet e fundit