Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
94 %
1kmh
0 %
Mër
24 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
31 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021

TAG

shqiponjat ne durres

Shqiponjat ndalojnë taksinë në mes të Durrësit dhe kontrollojnë pasagjerin 21 vjeçar, i gjejnë pistoletë në çantën e dorës

Një 21 vjeçar është arrestuar nga Forcat Shqiponja në Durrës pasi lëvizte me armë zjarri me vete. Në pranga ka rënë një i ri...

Lajmet e fundit