Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
32 %
1kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
12 °
Sht
11 °
Die
9 °
E mërkurë, 1 Shkurt, 2023

TAG

shqiponja

Blindohet Tirana, qindra forca policore ngrenë postblloqe dhe pika kontrolli

Një numër i pazakontë i forcave të policisë janë angazhuar mbrëmjen e sotme në kryeqytet  për garantimin e qetësisë dhe parandalimin e ngjarjeve kriminale....

Vetëm pak orë pas vendosjes, kryebashkiaku i Shkupit thotë se “do e rrënojë Shqiponjën”

Në prag të zgjedhjeve, partia e Ali Ahmetit, BDI, ka vendosur t’i bëjë një dhuratë banorëve të Çairit në Shkup, shqiponjën dykrenare, simbolin e...

Lajmet e fundit