Tirana
scattered clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1.5kmh
40 %
Mër
26 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
27 °
E mërkurë, 18 Maj, 2022

TAG

shqiponja

Forcat Special dhe “Shqiponja” aksion të befasishëm në rrugën e “Barrikadave” në Tiranë, çfarë gjetën në “Benzin” e bllokuar (VIDEO)

Forcat Speciale dhe “Shqiponja” kanë arrestuar dy persona dhe kanë bllokuar mjetin e tyre tip “Benz” nga një operacion i befasishëm në rrugën e...

Konferenca e NATO-s, supertrafik te “Casa Italia”, njerëzit ia marrin në këmbë

Një situatë e rënduar trafiku paraqitet në këto momente në autostradë në hyrje të Tiranës, në drejtim të rrethrrotullimit “Shqiponja”. Mësohet...

Alarmante: Shqiptarët po helmojnë shqiponjat, ja si i vrasin në Labëri (Video)

Një shqiponjë mali në Krahinën e Labërisë ka rënë viktimë e njeriut, i cili sot është shndërruar në një vrasës të saj. ...

Blindohet Tirana, qindra forca policore ngrenë postblloqe dhe pika kontrolli

Një numër i pazakontë i forcave të policisë janë angazhuar mbrëmjen e sotme në kryeqytet  për garantimin e qetësisë dhe parandalimin e ngjarjeve kriminale....

Vetëm pak orë pas vendosjes, kryebashkiaku i Shkupit thotë se “do e rrënojë Shqiponjën”

Në prag të zgjedhjeve, partia e Ali Ahmetit, BDI, ka vendosur t’i bëjë një dhuratë banorëve të Çairit në Shkup, shqiponjën dykrenare, simbolin e...

Lajmet e fundit