Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
18 %
2.1kmh
0 %
Enj
26 °
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
27 °
E enjte, 19 Maj, 2022

TAG

shqiponja

Veliaj dhe Balluku prezantojnë projektin e nënkalimit te ‘Shqiponja’, ja si do duket

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, ministrja e Infrastrukturës dhe e Energjitikës, Belinda Balluku, si dhe ministrja për Sipërmarrjen, Sonila Qato kanë prezantuar...

Zbulim i RRALLË në SHQIPËRI: 10 fole SHQIPONJASH në një faqe shkëmbi (FOTO)

Organizata “Protection and Preservation of Natural Environment in Albania”, nëpërmjet një postimi në Facebook njofton se gjatë ekspeditave në terren ekipi i tyre ka...

E pezulluan pasi mbrojti banesën e saj te ‘Petro Nini’, rikthehet në detyrë efektivja e Shqiponjave

Rikthehet në detyrë efektivja e Shqiponjave, Blerta Dervishi e cila u pezullua ditën e djeshme nga detyra. Dervishi u pezullua pas...

‘Nuk kam bërë asnjë shkelje, mbrojta shtëpinë time’, flet efektivja e Shqiponjave pas pezullimit nga detyra

Efektivja e Shqiponjave, Blerta Dervishi, banore te ndërtesa pranë shkollës 'Petro Nini',  ka folur pas pezullimit nga detyra. Ajo është shprehur...

Mbrojti shtëpinë e saj te ‘Petro Nini’, pezullohet nga detyra efektivja e Shqiponjave

Pezullohet nga detyra efektivja e forcave Shqiponja, Blerta Dervishi e cila është banore në banesën  pranë shkollës 'Petro Nini'. Urdhëri për...

Doganieri malazez përplaset me shqiptarin, nervozohet nga simboli i shqiponjës (VIDEO)

Sot do të zhvillohen zgjedhjet lokale në Tuz të Malit të Zi dhe shqiptarët janë mobilizuar që kjo komunë të drejtohet prej për herë...

Gjermani i dashuruar me Shqipërinë, e bën tatuazh në ballë simbolin e shqiponjës (Foto)

Guido Pohlmächer është gjermani i famshëm jo vetëm për tatuazhet e shumta në trupin e tij, por dhe për dashurinë ndaj Shqipërisë. ...

‘Blindohet’ Tirana, 1300 forca SHQIPONJA, FNSH e RENEA për protestën e opozitës

Policia e Shtetit është përballur edhe me disa kërkesa të pamundura të Partisë Demokratike, ku njoftohet synimi për të bllokuar rrugë apo mjedise...

I këputi gishtat efektives së Shqiponjave, Daniel Drobaj kërkon lirinë

Dy të arrestuarit e protestave për Unazën e Re përpara Parlamentit, Daniel Drobaj dhe Dorjan Protoduari kanë apeluar masën e sigurisë 'arrest në burg'...

Vuçiç tallet me foton e dy qeverive Shqipëri-Kosovë: M’u dukën si pula, po ta bënin serbët këtë…

Presidenti serb Aleksandër Vuçiç duke komentuar mbledhjen e dy qeverive, ai është tallur për fotografinë e delegacioneve qeveritare me simbolin e shqiponjës me duar....

Lajmet e fundit