Tirana
light rain
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
67 %
4.1kmh
40 %
Die
13 °
Hën
16 °
Mar
16 °
Mër
16 °
Enj
17 °
E diel, 4 Dhjetor, 2022

TAG

shqiponja

Shpërndante kokainë në lokalet e Sarandës gjatë shërbimit, dënohet me 5.4 vite burg ish-efektivi i Shqiponjave

Lavdosh Metaj, ish-efektiv i Forcave Shqiponja, është dënuar me 5.4 vite burg nga Gjykata e Sarandës, pasi në qershor 2021 u kap duke shpërndarë...

Luan si aktor në filmin e tij, shqiptari Blerim Destani bën shqiponjën me duar me Robert De Niron (FOTO)

Aktori shqiptar Blerim Destani do të ketë rol përsëri në një fil hollivudian. Madje në këtë projekt, "The Comeback Trail", Destani do të luajë...

FOTO/ Berisha dhe ish-presidenti kroat pozojnë duke bërë shqiponjën nga zyra e ish-kryeministrit

Ish-kryeministri Sali Berisha është takuar këtë të mërkurë me  ish-Presidentin e Kroacisë, Stejpan Mesić. Kreu i PD thotë se gjatë këtij takimi diskutuan për...

Hapet kryqëzimi tek ish-Sheshi “Shqiponja”, ARRSH: Do kompletohet plani për 0 trafik

Autoriteti Rrugor Shqiptar ka bërë me dije se ditën e sotme do të hapet kryqëzimi te ish-Sheshi “Shqiponja”. Përmes një postimi ARRSH njofton se hapja...

Devijohet lëvizja në Unazë, Autoriteti Rrugor: Ja ku do kalojnë mjetet që vijnë nga Shqiponja për te Pallati me Shigjeta (FOTO)

Autoriteti Rrugor Shqiptar bën me dije se duke filluar nga dita e diel, datë 17.04.2022, ndryshon drejtimi i lëvizjes për mjetet në Unazën e...

FNSH dhe Shqiponjat BLINDOJNË Elbasanin dhe Fierin

Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë kanë “blinduar” disa qytete të vendit. Burime për mediat bëjnë me dije se mbrëmjen e sotme dhjetra efektivë janë...

Edi Rama jep lajmin e mirë: Në pranverë do të hapet pjesa e ish-sheshit “Shqiponja”

Kryeministri Edi Rama ka dhënë lajmin e mirë se brenda pranverës do të hapet dhe pjesa e ish-sheshit “Shqiponja”. Përmes disa fotove nga Unaza e...

Bëri simbolin e shqiponjës me duar, Miss Serbia lë konkursin dhe i kërkon falje kombit të saj: Rashë në grackë

Miss Intercontinental Serbia Valentina Petrovic ka reaguar pasi bëri me duar shqiponjë dykrenare teksa pozonte me Miss Shqipërinë, Miss Malin e Zi dhe Miss...

“Çmenden” serbët, miss-i i tyre bën shqiponjën dy krenare përkrah bukurosheve shqiptare (FOTO)

Miss Intercontinental Serbia i ka surprizuar të gjithë me gjestin e fundit në Sharm el-Sheikh. Valentina Petrovic së bashku me Miss Shqipërinë, Miss Malin...

Aksident te “Kodra e Diellit”, fuoristrada iu pret rrugën dhe përplas efektivët e Shigjetave

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Tiranë, te Kodra e Diellit. Bëhet me dije se në aksident është përfshirë një motor,...


Lajmet e fundit