Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
38 %
4.1kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
6 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

TAG

shqiperi-poloni

Incidentet në ndeshjen Shqipëri-Poloni, reagon FSHF-ja: Nuk kemi tifozë të dhunshëm, polakët provokuan dhe goditën për 2 orë

Federata Shqiptare e Futbollit reagon zyrtarisht për incedentet e ndodhura në “Air Albania”, në ndeshjen Shqipëri-Poloni. Gjatë momentit të golit të shënuar nga polakët,...

“Mbani frymën miq”, Veliaj uron Kombëtaren kuqezi për fitore ndaj Polonisë

Shqipëria do të luajë këtë mbrëmjen një nga ndeshjet më të rëndësishme, pasi do të presë në “Air Albania” Poloninë, ku një fitore do...

Lajmet e fundit