Tirana
broken clouds
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
93 %
1.5kmh
52 %
Mar
12 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
14 °
Sht
13 °
E martë, 29 Nëntor, 2022

TAG

shqiperi maqedoni

Stadiumi shpërthen në kor “Sali Berisha, Sali Berisha” regjia qëndrore fut menjëherë muzikë (Video)

Pak minuta para nisjes së ndeshjes mes Shqipërisë dhe Maqedonisë, mijëra tifozë që kanë mbushur stadiumin “Loro Boriçi” në Shkodër, kanë brohoritur në kor...

Godet Kastriot Çaushi: Maqedonia, një fosile e ish-Jugosllavisë

Aktori i mirënjohur shqiptar, Kastriot Çaushi, e ka quajtur Maqedoninë një “fosile të ish-Jugosllavisë”. Gjatë një interviste për SuperSport, Çaushi ka shprehur...

Live: Ja ku mund ta ndiqni pa pagesë ndeshjen Shqipëri – Maqedoni

Më pak se dy orë kanë mbetur nga fillimi i ndeshjes Shqipëri - Maqedoni, përballja e parë e kuqezinjve për eleminatoret e Kupës së...

Shqipëri – Maqedoni, De Biasi jep një mesazh të rëndësishëm para ndeshjes

Trajneri i kombëtares shqiptare Gianni De Biasi, ka thënë gjatë një deklarate sot, një ditë përpara ndeshjes me Maqedoninë, se kundërshtari nuk duhet nënvlerësuar...

Publikohen çmimet e biletave, ja sa do kushtojë për të parë ndeshjen e parë të Kombëtares në “Loro Boriçi”

Kombëtarja Shqiptare do të luaj ndeshjen e parë të eleminatoreve të Kampionatit Botëror “Rusi 2018”, kundër Maqedonisë në stadiumin e ri “Loro Boriçi”. ...


Lajmet e fundit