Tirana
scattered clouds
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
88 %
1.5kmh
40 %
Hën
26 °
Mar
25 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
16 °
E hënë, 20 Shtator, 2021

TAG

Shqiperi Izrael

Kreu i Komunitetit Mysliman reagon për praninë e izraelitëve në Shqipëri

Kreu i Komunitetit Mysliman Shqiptar, Skënder Bruçaj ka reaguar për praninë e Kombëtares së Izraelit në vendin tonë. Nisur edhe nga...

Si u “fshehën” futbollistët e Izraelit, autobusët e shoqëruar nga policia ishin bosh

Aeroporti “Nënë Tereza” dhe qendra e Tiranës është mbrëmjen e sotme në një nivel të lartë sigurie për shkak të pranisë së Kombëtares së...

Lavdërim Muhaxheri do përsëriste në Shkodër sulmet e Parisit, skenari “Bataclan” kundër izraelitëve

*Burgu 302 - Tiranë Ergys Faslia, Bekim Protopapa, Medat Hasani dhe Xhezair Fishit janë personat e dyshuar që do të udhëhiqnin sulmet, të...

Mbërritja e Kombëtares së Izraelit, bllokohen gjysma e rrugëve të Tiranës

Kombëtarja e Izraelit do të mbërrijë rreth orës 17:30 në aeroportin “Nënë Tereza” dhe Policia e Shtetit ka marrë masa të shumta me qëllim...

Ndryshimi i stadiumit, FSHF: Ja si do veprohet me biletat për Shqipëri-Izrael

Federata Shqiptare e Futbollit, pasi ka marrë njoftimin e FIFA-s, që ndeshja eliminatore për Kupën e Botës “Rusi 2018”, Shqipëri – Izrael e planifikuar...

Zbulohet shkaku tronditës i ndryshimit të stadiumit për ndeshjen Shqipëri – Izrael

UEFA ka vendosur sot se ndeshja Shqipëri - Izrael do të zhvillohet në stadiumin “Elbasan Arena”, e jo në “Loro Boriçi” të Shkodrës, siç...

Publikohet lista zyrtare e Izraelit, Levi: Me Shqipërinë synojmë tre pikë

Trajneri i kombëtares izraelite, Elisha Levi, shpreson për një fitore ndaj Shqipërisë në ndeshjen e së shtunës ndërsa ka zyrtarizuar edhe listën e futbollistëve....

Lajmet e fundit