Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
34 %
3.6kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021

TAG

Shqiperi Izrael

Odise Roshi: Ishim të bindur për fitoren. Memushaj: Nuk e meritonim humbjen

Odise Rroshi menjëherë pas ndeshjes për mikrofonin e TVSH deklaroi se të gjithë djemtë e kombëtares ishin shumë të bindur se do ta fitonin...

Shqiptarëve nuk u mbajnë nervat, Izraeli na mposht në “Elbasan Arena” (Video)

Alban Hoxha pret penalltine by newsbomb-al

“Plisat” braktisin pa filluar ndeshjen Shqipëri-Izrael, përplasen me policinë

Tifo-grupi nga Prishtina, “Plisat” janë detyruar të braktisin stadiumin “Elbasan Arena” përpara fillimisht të ndeshjes Shqipëri-Izrael. Shkak është bërë vendimi i...

Flet Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Haki Çako: Masa korrekte, jam tifoz…

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Haki Çako është i pranishëm në stadiumin “Elbasan Arena”, teksa foli për mikrofonin e TVSH-së për masat...

E pabesueshme, izraelitët të frikësuar për të zbritur në tokë, stërviten në katin e 23-të

Kombëtarja e Izraelit ka vendosur që të çudisë të gjithë në këto ditë qëndrimi në Shqipëri. Së pari me ardhjen e tyre nga Rinasi...

Policia e Shtetit e gjitha në këmbë, Drejtori i përgjithshëm Haki Çako mbërrin në “Elbasan Arena”

Ndeshja Shqipëri-Izrael ka ngritur në këmbë strukturat më të larta të Policisë së Shtetit, ndërsa prezent në “Elbasan Arena” momentalisht është edhe Drejtori i...

De Biasi zbulon formacionin, bën analizën e kundërshtarit dhe tregon objektivin madhor të Shqipërisë

Trajneri i kombëtares shqiptare, Gianni De Biasi ka dalë në konferencë për shtyp teksa ka folur për ndeshjen e nesërme kundër Izraelit. Tekniku italian...

Lajmet e fundit