Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
34 %
3.6kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021

TAG

Shqiperi Izrael

De Biasi rrëfen takimin me presidentin e Federatës Italiane dhe komenton humbjen me Izraelin: Askush nuk e priste

Trajneri i Kombëtares shqiptare, Gianni de Biasi ka zbuluar që ka qenë shumë pranë drejtimit të Italisë. Në një intervistë për “Rai Sport”, tekniku...

Izraeli pagoi dy hotele në Tiranë, si ndryshoi në fund plani

Federata Izraelite e Futbollit ka paguar dy hotele në Tiranë gjatë dy ditëve që ekipi i futbollit qëndroi në kryeqytetin shqiptar. ...

“Ndeshja Shqipëri-Izrael do luhej në fushë neutrale”, Qeveria Shqiptare i dërgoi letër FIFA-s

Nëse Policia e Shqipërisë nuk do të kishte ndërmarrë masat e jashtëzakonshme për ndeshjen kundër Izraelit, atëherë ajo do të luhej në një fushë...

Ish-trajneri i Shqipërisë, Hafizi “godet” De Biasin: Ai e humbi dinjitetin e ekipit Kombëtar

Ish-trajneri i Kombëtares, Astrit Hafizi nuk i ka kursyer sulmet ndaj De Biazit pas humbjes 3-0 kundër Izraelit. I ftuar në...

Pendohen terroristët shqiptarë, tregojnë “sulmin ndaj Izraelit”

Pas 11 arrestimeve të kryera mes Maqedonisë, Kosovës dhe Shqipërisë për çështje terrorizmi, dy nga të dyshuarit kanë pranuar të flasin e të kthehen...

Mërgim Mavraj: STOP përçarjes dhe terrorizimit të njerëzve tanë për hatër të tjetrit

Mërgim Mavraj ka reaguar sërish pas humbjes së thellë me Izraelin në ndeshjen e së shtunës. Mbrojtësi i kuqezinjve thotë se duhet t’i themi...

Tifozi prizrenas: Në Elbasan një sufllaqe dhe cola e paguam 4.5 Euro, policia na vodhi telefonin

Një denoncim i pazakontë është publikuar te “Jeta Osh Qef”, ku një tifoz i kombëtares shqiptare shpreh shqetësimin e tij për problemet e shumta...

Lajmet e fundit