Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
57 %
3.6kmh
0 %
Sht
25 °
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
40 °
Mër
42 °
E shtunë, 24 Korrik, 2021

TAG

Shqiperi Izrael

Shqipëria humbet me Izraelin, të fundit në grup

Kombëtarja shqiptare e drejtuar nga trajneri Kristian Panucci ka përsuar një tjetër humbje të rëndë në ndeshjen kundër Izraelit. Përballja është...

Izrael-Shqipëri, dalin formacionet zyrtare

Publikohen formacionet zyrtare për përballjen e sotme mes Izraelit dhe Shqipërisë. Kombëtaret do të ndeshen sot në orën 20:45 në stadiumin...

Blindohet Elbasani, RENEA me snajpera majë pallateve, 670 forca në terren (Foto)

Pak minuta përpara ndeshjes mes Shqipërisë dhe Izraelit në “Elbasan Arena”, forcat e policisë dhe RENEA kanë blinduar çdo arterie të qytetit. ...

Ndeshja Shqipëri-Izrael, FSHF surprizon fansat

Luhet sot në orën 20:45 në stadiumin “Elbasan Arena” ndeshja mes Shqipërisë dhe Izraelit e vlefshme për kompeticionin më të ri, Liga e Kombeve....

Në burg për akte terroriste në stadiumin e Shkodrës, lirohen 3 të dyshuarit (EMRAT)

Tre të dyshuarit të cilët u arrestuan pasi dyshohej se bënin pjesë në grupin kriminal që do bënin akte terroriste në stadiumin e Shkodrës...

“Çmenden” kuqezinjtë fitore e thellë ndaj Izraelit

Është thelluar në 3-0 rezultati në favir të Shqipërisë në ndeshjen ndaj Izraelit. Dy perla të Armando Sadikut në pjesën e parë...

E “dreqosi” në takimin Shqipëri-Izrael, tani edhe në Barcelona-PSG, UEFA pezullon gjyqtarin Deniz Aytekin

UEFA ka vendosur të përjashtojë gjyqtarin Deniz Aytekin nga Champions League për këtë sezon. Arbitri turko-gjerman nuk do të drejtojë më asnjë sfidë në...

Goditi kundërshtarin me kokë, FIFA dënon me disa ndeshje pezullim Etrit Berishën. Gjobë edhe për FSHF

Etrit Berisha është dënuar me dy ndeshje pezullim nga Komisioni i Disiplinës së FIFA-s. Portieri i Kombëtares kuqezi ka marrë këtë...

Do sulmonin në Shqipëri-Izrael, dy prej të akuzarve pranojnë të bashkëpunojnë

Visar Ibishi dhe Flamur Gashi, janë dy nga 18 të arrestuarit e ditëve të fundit për terrorizëm në Kosovë, të cilët kanë pranuar të...

Policia tregon si i kapi terroristët që planifikonin sulmin në ndeshjen Shqipëri-Izrael

Drejtoria Kundër Terrorizmit në koordinim dhe bashkëpunim të plotë me Agjencionin Kosovar të Inteligjencës (AKI), si dhe në bashkëpunim me Prokurorinë Speciale të RKS-së,...

Lajmet e fundit