Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
49 %
2.1kmh
0 %
Sht
18 °
Die
19 °
Hën
15 °
Mar
12 °
Mër
11 °
E shtunë, 25 Mars, 2023

TAG

shqipar

Të akuzuar për disa vjedhje, arrestohen katër të rinj shqiptar në Itali

Tre shqiptarë kanë rënë në prangat e policisë italine, pasi akuzohen për disa vjedhje. Bëhet me dije se në pranga kanë rënë katër të rinj...

Mega-operacion në Itali, arrestohen 30 person që trafikonin drogë, mes tyre dhe shqiptarë

Një operacion i madh është shënuar ditën e sotme në Itali, ku kanë rënë në pranga 30 persona. “Ilvibonese” shkruan se gjatë këtij operacioni kanë...

Lajmet e fundit