Tirana
light rain
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
50 %
3.6kmh
20 %
Pre
25 °
Sht
25 °
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
26 °
E premte, 2 Qershor, 2023

TAG

shpulla

Kejvina REAGON për herë të parë pas daljes nga BBV, ka dy fjalë për SHPULLËN ndaj Luizit (FOTO)

Kejvina Kthella ka reaguar për herë të parë, pas daljes nga shtëpia e “Big Brother Vip”. Ajo e ka cilësuar  si një çmendinë qëndrimin...

VIDEO E TURPSHME/ Dy të rinjtë qëllojnë me shpulla të moshuarin te “Astiri”, dera e urbanit i përplasi nipin 7 vjeçar

Një ngjarje e rëndë dhe njëkohësisht e turpshme ka ndodhur në zonën e "Astirit", ku një zotëri i moshuar është qëlluar me shpulla nga...

Lajmet e fundit