Tirana
few clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
68 %
1.5kmh
20 %
Mar
21 °
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
25 °
E martë, 28 Shtator, 2021

TAG

shpirti

Arrestimi i Fatos Tushes, shefi i SPAK paralajmëron: Nuk është fundi, por vetëm fillimi! Pastrimi i parave dhe tenderat janë prioriteti ynë

Shefi i SPAK Arben Kraja ka marrë pjesë sot në eventin e organizuar nga ministrja Gjonaj për drejtësisën, “Forcimi i drejtësisë penale”, ku ka...

Operacioni “Shpirti” i Prokurorisë Speciale dhe Antimafias, në hetim dhe një prokuror i SPAK

Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar (SPAK), ka nisur një verifikim të imtësishëm pas operacionit ndërkombëtar “Shpirti”, por këtë herë brenda...

Pritet të jepen masat, asnjë nga 28 të arrestuarit e “Shpirtit” nuk pranon akuzat

Prokurori i Vlorës, Maksim Sota, i arrestuar në kuadër të operacionit masiv “Shpirti”, është i fundit në radhë që mohon akuzat e ngritura mbi...

Lajmet e fundit