Tirana
few clouds
-3.5 ° C
-3.5 °
-3.5 °
54 %
1kmh
20 %
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
9 °
E hënë, 24 Janar, 2022

TAG

shpetoi

Historia TRONDITËSE e zjarrfikësit në Greqi, si nuk mundi të shpëtonte foshnjën e tij 6 muajsh (DETAJE)

Zjarret masive, të cilëuar si “ferri i Athinës” kanë prekur qindra familje në Greqi. Nga zjarret humbën jetën dhjetëra persona dhe qindra të tjerë...

Emigranti “Spiderman” shpëtoi 4 vjeçarin që po binte nga ballkoni, por ja çfarë rrezikon babai i fëmijës

“Spiderman-i” i Parisit është cilësuar emigranti i ri nga Mali, i cili shpëtoi një djalë 4 vjeç që po binte nga ballkoni. ...

Ja çfarë i premton Presidenti Macron heroit që shpëtoi fëmijën (VIDEO)

Emigranti nga  Afrikës i njohur tashmë si “Spiderman” i jetës reale pasi shpëtoi një fëmijë që varej nga ballkoni i katit të 4-t të...

Lajmet e fundit