Tirana
moderate rain
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
3.1kmh
100 %
Hën
18 °
Mar
21 °
Mër
24 °
Enj
21 °
Pre
27 °
E hënë, 26 Shtator, 2022

TAG

shpëtohen tre turistë në kanionin e Gjipesë

U bllokuan gjatë natës, shpëtohen tre turistë në kanionin e Gjipesë

Shpëtohen tre turistë gjermanë të bllokuar në kanionin e Gjipesë në Himarë. Mësohet se dy vajza dhe një burrë ishin bllokuar...

Lajmet e fundit