Tirana
scattered clouds
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
100 %
1kmh
40 %
Mër
12 °
Enj
14 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
16 °
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

TAG

shpetim nazarko

“Një m*t e kam mizën në kësulë unë”, debati i analistëve Nazarko dhe Balliu për vendimin e Metës

Vendimi i Gjykatës Kushtetuese për të mos shkarkuar nga detyra presidentin Ilir Meta, ka përplasur në debat mbrëmjen e djeshme analistët Shpëtim Nazarko dhe...

Shpëtim Nazarko: Nëse Sali Berisha merr PD-në, duhet t’i thoni ‘natën e mirë’ SHBA-së

Analisti Shpëtim Nazarko komenton zhvillimet brenda Partisë Demokratike. Në emisionin “Real Story” në News24, Nazarko tha se rikthimi i PD në duart e Sali Berishës,...

Nazarko: Nuk besoj te fitorja e PD, por as vë bast të sigurt për PS; Tre qarqet që do përcaktojnë fituesin e zgjedhjeve sipas...

Analisti Shpëtim Nazarko thotë se ai personalisht hyn te njerëzit që nuk besojnë te fitorja e PD në zgjedhjet e 25 prillit, por po...

‘Ore do mësoni ju apo jo’, gazetari përplaset me ministrin Çuçi: Para 9 viteve kishe 3.5 milion, tani ke 1.3

Gazetari shpëtim Nazarko është përplasur me ministrin e Bujqësisë Blendi Çuçi për sa i përket krahasimit të Shqipërisë me Maqedoninë e Veriut. ...

‘Po të isha politikan, do varja gjithë klasën politike!’, Nazarko: Jam më i rëndësishëm se Rama, Basha dhe Berisha, nuk ka bir nëne të…

Diskutimi i të ftuarve në emisionin "Real story" është shoqëruar me debate të forta mbrëmjen e sotme. Përballë Dorjan Telitit të PD ishin analistët...

Analisti Nazarko kapet ngushtë nga moderator Parruca në studio: Kemi folur gjithmonë për abuzimet, ndoshta nuk ke dëgjuar ti…(REAGIMET)

Gazetari Edvin Parruca që moderon rubrikën 'Opinion' në News24 ka debatuar gjatë orëve të mbrëmjes me analistin Shpëtim Nazarko që tha se nuk mund...

Nazarko ‘kapet’ me Ngjelën në studio: Nuk e njeh historinë ti, po mos u hidh përpjetë kot (VIDEO)

Ngjela: Jo ka qenë dhe Gjermania atje brenda Nazarko: Unë nuk të ndërhyj tani. Nuk e njeh historinë ti. Austria dhe Gjermania janë...

Pas Nanos, edhe Nazarko deklaron parakohe votën pro Veliajt: Unë do t’i vija 10 me yll

Pas Mustafa Nanos, një tjetër zë i rëndësishëm i opinionit publik ka shprehur mbështetjen për një mandat të dytë të Erion Veliaj në krye...

Habit analisti: Të më kishte thënë mua Rama derr, i kisha thënë më ha m*në

Analisti i njohur Shpëtim Nazarko, habiti mbrëmjen e sotme me deklaratën e tij publike, ku tha se nëse kryeministri Edi Rama do t’i thoshte...

Shpëtim Nazarko përplaset me Flamur Nokën: Mund të hyni me tank në Kryeministri. I kthehet ish-deputeti: Do ti bëjmë m*tin

Analisti i njohur Shpëtim Nazarko është përplasur ashpër me ish-deputetin e PD, Flamur Noka teksa flisnin për protestat e opozitës dhe rrëzimin e Ramës....


Lajmet e fundit