Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
45 %
3.6kmh
0 %
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
E diel, 20 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

Shpetim Idrizi

“Pas 25 Prillit Ramën do ta nxjerrim në pension”, Idrizi: Të shkojë të rrijë me Zahon se u lodh 23 vjet në pushtet

Kreu i PDIU, Shpëtim Idrizi ditën e sotme ka qenë në qytetin e Lushnjës në kuadër të fushatës elektorale. Nga aty Idrizi u shpreh se...

PDIU pas dënimit të Shqipërisë me 110 mln euro nga arbitrazhi: T’i paguajë Rama, sillet si despot i një regjimi rrumpallë

PDIU, me në krye Shpëtim Idrizin ka reaguar pas dënimit të Shqipërisë me 110 milion euro nga arbitrazhi me biznesmenin italian Francescho Becchetti. Në daklaratë...

Rama ironizon nga Kavaja: Luli e bën gjumin “top” kudo që ta lësh, Shpëtim Idrizi ngrihet me sytë e kuq nga gjumi deri në...

Kryeministri Edi Rama ditën e sotme ka zhvilluar një takim me qytetarët e Kavajës, ku gjatë fjalës së ti para qytetarëve ka ironizuar kandidatët...

Mesila Doda i nxjerr topin, Shpëtim Idrizi e gjuan; PDIU publikon spotin për 25 prillin, në sfond kënga e Botërorit të Brazilit dhe ajo...

PDIU e Shpëtim Idrizit publikon spotin e fushatës elektorale për zgjedhjet e 25 prillit. Vetë kryetari Shpëtim Idrizi ka ndarë pak më parë videon...

Shpëtim Idrizi: Ramës i dhashë lekë borxh kur u kthye nga Franca, e ndihmova sepse më vinte keq

Kryetari i PDIU-së Shpëtim Idrizi ka thënë mbrëmjen e sotme se i ka dhënë lekë borxh kryeministrit Rama kur ky i fundit është kthyer...

Rama SULMON sërish Shpëtim Idrizin: Kur ishte drejtor i Doganës, i vinin njerëz i kërkonin borxhet, ikte nga… (E PLOTË)

Kryeministri Edi Rama ka vijuar sërish me ironizimin e kandidatëve të Partisë Demokratike. Sipas Ramës, ata janë estrada e humoristëve që nuk kanë gjë tjetër...

Thirrjet për vorio-epirin në paradën ushtarake greke, Idrizi akuzon Ramën: Me heshtjen e tij miraton pretendimet e Athinës

Partia Drejtësi Integrim dhe Unitet ka dënuar thirrjet për të ashtuquajturin vorio-epir, gjatë paradës ushtarake greke, në kuadër të festës kombëtare të Greqisë. Gjatë një...

Nga Basha e Berisha, te Idrizi e Bushati, politikanët shqiptarë urojnë Albin Kurtin

Politikanët shqiptarë kanë uruar njëzëri kryeministrin e ri të Kosovës, z.Albin Kurti, njëkohësisht kreu i LVV. Basha shprehet i bindur se kjo qeveri e...

Në një listë me Vangjel Dulen, flet Idrizi: Jemi bërë bashkë që të largojmë Ramën, të keqen më të madhe. PDIU merr 5 mandate

Kreu i PDIU, Shpëtim Idrizi foli sot mbi përfshirjen e tij në listat e PD dhe renditjen në vendin e nëntë në listën e...

Shpëtim Idrizi bën deklaratën e fortë: Rama pret në zyrë lobistin grek Nicolas Gage për Vorio-Epirin, janë kundër ‘çështjes Çame’

Kreu i PDIU-së, Shpëtim Idrizi ka thënë sot në një deklaratë në media se kryeministri i Shqipërisë Edi Rama, është “armiku” i Çamërisë. ...

Lajmet e fundit