Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
49 %
0.5kmh
0 %
Mër
7 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
17 °
Die
17 °
E mërkurë, 29 Mars, 2023

TAG

Shpëtim Gjika

Ndahet papritur nga jeta juristi i Bashkisë së Vlorës, Shpëtim Gjika mesazh të ndjerë: Ike larg Petro, zemra të tradhtoi

Petro Thanasko, jurist i Bashkisë së Vlorës për gati dy dekada, është ndarë papritur nga jeta mbrëmjen e djeshme. Ai ka mbyllur sytë përgjithmonë...

Ish-kryebashkiaku i PS hap arkivat, publikon foton këmbëzbathur nga zgjedhjet e 2013-ës (FOTO)

Ish-kryebashkiaku i Vlorës Shpëtim Gjika, njëherazi një socialist i vjetër, është bërë nostalgjik dhe ka publikuar një foto të vjetër, nga zgjedhjet e 2013-ës....

KËSHILLI POLITIK sot i vë ‘vulën’ reformës, Gjika: S’do ketë lista të hapura! Ja çfarë do ndodhë realisht

Palët e Këshillit Politik, bashkë me ambasadorët e BE, Britanisë, SHBA dhe përfaqësues të OSBE, janë mbledhur në rezidencën e ambasadores Amerikane Yuri Kim,...

Qeverisja socialiste i ‘hodhi prangat’, ish-kryebashkiaku i PS: Me mua eksperimentuan por prapë them FALEMNDERIT

Ish-kryebashkiaku i PS Shpëtim Gjika pavarësisht peripecive që kaloi në qeverisjen e ngjyrave për të cilat punoi, duket se ka hedhur pas krahëve qejfmbetjet...

Ish-kryebashkiaku i PS i përgjigjet deklaratës publike të gruas së tij: I pranoj të gjitha nënshtruesja ime, dhuna ishte psikologjike dhe fizike

Ish-kryebashkiaku i PS në Vlorë Shpëtim Gjika njihet për sensin e tij të humorit, që gjatë këtyre ditëve karantinë, e ka shpërfaqur më shumë...

I karantinuar, ish-kryebashkiaku i PS bën humor: Këto dy ditë vjen vërdallë nëpër shtëpi një grua, lan, shpëlan, hekuros e bën gjellën! Qenkesh gruaja...

Ish-kryebashkiaku i PS Shpëtim Gjika është karantinuar si gjithkush në fakt, në shtëpinë e tij në Vlorë. Për ta çdramatizuar situatën,...

Në Kosovë për të mbështetur ish-trajnerin e Flamurtarit, ish-deputeti i Vlorës batuta me Shpëtim GJIKËN: Bëni një analizë të ndeshjes me Bylisin (KOMENTI)

Humbja e turpshme e Flamurtarit 5-0 ndaj Bylisit në javën e 6-ë të kampionatit është bërë pjesë e bisedës midis ish-kryebashkiakut të Vlorës Shpëtim...

Ish-kryebashkiaku i Vlorës në krah të Mihalit, pronarit që sulmoi turistët: Kërkoi hakun e tij… Ata dy gangot në furgon i NEVERIS, spanjolli kurrë...

Ish-kryebashkiaku i Vlorës, Shpëtim Gjika ka reaguar ndaj ngjarjes që ndodhi me pronarin e restorantit në Porto Palermo, Mihal Kokëdhima, i cili terrorizoi një...

Lajmet e fundit