Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
27 %
6.7kmh
0 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
Sht
3 °
E martë, 18 Janar, 2022
spot_img

TAG

shperthimi i bomboles

Tragjedia e familjes Gjoka, pas nënës dhe motrave, ndërron jetë dhe djali 11-vjeçar

Është thelluar tragjedia e familjes Gjoka, pasi edhe i mbijetuari i fundit Enriko, 11 vjeç ka ndërruar jetë, për shkak të plagëve të marra...

Shërthimi i bombolës i preu ëndërrat në mes, 19-vjeçarja Daniela Gjoka do të martohej në gusht

Shpërthimi i bombëlës së gazit të dielën e kaluar në Velipojë i ka prerë në mes ëndërrën 19-vjeçares Daniela Gjoka. Bëhet me dije se 19-vjeçarja...

Lajmet e fundit