Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
64 %
2.1kmh
0 %
Enj
39 °
Pre
32 °
Sht
35 °
Die
37 °
Hën
37 °
E enjte, 5 Gusht, 2021

TAG

shperthim gazi

E rëndë, shpërthen bombula e gazit, humb jetën një fëmijë dhe plagosen katër të tjerë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Lancashire në Angli, ku një shpërthim i një bombule gazi ka shkaktuar një viktimë dhe disa të...

Lajmet e fundit