Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
76 %
4.6kmh
75 %
Die
11 °
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
16 °
E diel, 5 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

shperthen

Shpërthen një depo në Britani, raportohet për shumë viktima, 10 ambulanca dhe 1 helikopter në vendngjarje

Një depo në Britaninë e Madhe ka shperthyer rreth orës 11:20 të ditës së sotme. Dëshmitarët okularë raportuan 'të paktën dhjetë...

‘Një sufllaqe kushton 2000 lekë’, emigranti i karantinuar në hotel në Gjirokastër: I bie të dal të bëhem vrasës me pagesë

Një nga emigrantët e riatdhesuar që është karantinuar në një hotel në Gjirokastër ankohet për çmimet e papërballueshme. Bëhet fjalë për...

Shkallon moderatorja e emisionit, ia plas në transmetim direkt: O çuna po pushoni o ia qi*sha robt (VIDEO)

Një moment aspak i zakontë ka ndodhur gjatë transmetimit live në televizionin lokal të Fierit, Tv Apollon. Moderatorja e emisionit 'Fakt',...

Shpërthen bombola e gazit në banesë, plagosen çifti i bashkëshortëve

Një banesë është përfshirë nga flakët në Selenicë të Vlorës, shkruan Newsbomb.al.  Mësohet se ka shpërthyer bombola e gazit dhe për...

Lubonjën e sulmuan me gurë, ‘shpërthen’ Flutura Açka: Më trazuan deri te humbja e djalit

Duke marrë shkas nga sulmi me gurë ndaj makinës së analistit Fatos Lubonja, shkrimtarja e njohur Flutura Açka ka reaguar ashpër. ...

‘PD si organizatë e dhunshme në listën e SHBA?’ shpërthen ish-anëtarja e Bashës: Fajtor për shkatërrimin e partisë është kryetari që nuk u bë...

Ish-zëvendës ministrja e Jashtme, dhe ish anëtarja e PD, Edith Harxhi ka sulmuar këtë forcë politike. Harxhi artikulon se SHBA mund...

Vuri para përgjegjësisë opozitën, militantët e PD dhe LSI i zhgarravisin korridorin e shtëpisë ambasadorit të OSBE

Institucioni i OSBE reagoi ashpër ndaj dhunës në protestën e opozitës dhe vuri para përgjegjësisë organizatorët e protestës. OSBE dënoi ata...

E mitura vrau veten se e shantazhonte adoleshenti, shpërthen Aulona Musta: Djali është viktimë

16 vjeçarja Adela Çaçi i dha fund jetës duke u vetëhelmuar me fostoksinë ditën e djeshme pasi kërcënohej prej disa javësh nga një adoleshent...

Modelja e njohur shpërthen ndaj Angelina Jolie: Ajo është k*rvë, kemi ngrënë darkë me…

Modelja dhe biznesmenia e njohur Caprice Bourret ka habitur ndjekësit me një deklaratë të bërë kohët e fundit. Ajo ka shpërthyer...

Çfarë e emocionoi? Elvis Naçi shpërthen në lot gjatë ligjëratës në xhami (VIDEO)

Teologu Elvis Naçi është kthyer në një nga personazhet më të dashur për shqiptarët.   Naçi prej kohësh është pjesë e...

Lajmet e fundit