Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

shperthen ne flake

‘Fordi’ shpëthen në flakë në mes të Vlorës, dyshimet e para

Një automjet i tipi “Ford Focus” ka shpërthyer në flakë mëngjesin e kësaj të mërkure në qytetin e Vlorës.  Ngjarja ka ndodhur rreth orës 08:14...

Shpërthen në flakë makina në Himarë, plagoset shoferi

Një makinë është përfshirë nga flakët në ecje në Himarë. Mësohet se si pasojë është plagosur drejtuesi i mjetit me iniciale...

Panik te Rruga e Elbasanit/ Makina shpërthen në flakë, shpëton mrekullisht shoferi (VIDEO)

Një makinë ka shpërthyer në flakë pak momente më parë te Rruga e Elbasanit në Tiranë, pranë Liceut Artistik. Nga informacionet...

Makina përplaset me bordurën dhe shpërthen në flakë, plagoset shoferi dhe dy fëmijët e mitur

Një aksident ka ndodhur pak pas mesnatës në aksin rrugor Maminas-Gjiri i Lalëzit. Mësohet se shoferi ka humbur kontrollin dhe makina...

Shpërthen në flakë banesa në Tiranë, DYSHIMET e para

Përfshihet nga flakët një banesë në Tiranë. Mësohet se ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë në rugën “Ferit Xhajko”. Nga...

Pamje shokuese: Avioni me 78 pasagjerë shpërthen në flakë gjatë uljes së emergjencës (Video)

Një avion civil është detyruar të kryejë ulje emergjente në aeroportin e Moskës, pas një defekti që ka bërë të shpërthejë në flakë. ...

SHMANGET TRAGJEDIA/ Shpërthen në flakë makina në Elbasan, banorët shpëtojnë mrekullisht çiftin bashkë me fëmijën

Përfshihet nga flakët makina në aksin rrugor Elbasan-Papër. Mësohet se në momentin që automjeti ka marrë flakë në makinë ka qenë...

Digjet pranë Shkëmbit të Kavajës një makinë luksoze

Një automjet ka marrë flakë në mes të rrugës ditën e sotme në Durrës. Makina tip Porsche “Cayenne” është përfshirë nga...

Shpërthen në flakë makina te zona e Astirit

Një makinë ka shpërthyer në flakë mbrëmjen e sotme te Unaza e Re. Mësohet se ngjarja ka ndodhur pranë zonës së...

Shpërthen në flakë makina në ecje (FOTOT)

Makina shpërthen në flakë në Vlorë. Siç shihet edhe nga pamjet makina ka marrë flakë në autostradë në Novoselë të Vlorës. Shërbimet...

Lajmet e fundit