Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
94 %
1kmh
0 %
Mër
24 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
31 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021

TAG

shperthen lokali

Shpërthyen me tritol lokalin e kundërshtarëve, Policia e Durrësit zbardh ngjarjen: Kemi arrestuar pronarin dhe menaxherin e biznesit, u sekuestrua dhe armë

Dy persona kanë rënë në prangat e Policisë së Durrësit, pasi kanë shpërthyer me tritol biznesin e një personi tjetër. Pronari i lokalit është...

Lajmet e fundit