Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
76 %
1kmh
0 %
Pre
19 °
Sht
18 °
Die
19 °
Hën
16 °
Mar
9 °
E premte, 24 Mars, 2023

TAG

shperthen bombola

Shpërthen bombola e gazit në një banesë

Një bombol gazi ka shpërthyer në një banesë në Fier. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Kuman. Sipas të dhënave paraprake nga...

Shpërthen bombola e gazit në shkollë, prindërit rrëfejnë tmerrin

Një bombol gazi ka shpërthyer në flakë ditën e sotme në një shkollë 9-vjeçare në Shkodër. Ngjarja ka ndodhur në klasën...

Shpërthen bombola e gazit, digjet banesa

Një banesë në Devoll është djegur si pasojë e një zjarri të shkaktuar nga shpërthimi i bombolës së gazit. Policia thotë...

Shpërthen bombola e gazit, plagosen rëndë dy vëllezër, me urgjencë drejt Tiranës

Dy vëllezër kanë mbetur të plagosur rëndë mëngjesin e sotëm. Një bombol gazi ka shpërthyer në banesnë e tyre në Ishëm...

Shpërthen bombula e gazit, merr flakë shtëpia në Berat

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Beratit mbrëmjen e sotme. Mësohet se një bombël gazi ka shpërthyer rreth orës 17:00. ...

Shpërthen bombola e gazit brenda banesës, dy të plagosur

Dy të moshuar në qytetin e Durrësit kanë mbetur të plagosur pasi bombola e gazit që ata kishin në banesë ka shpërthyer. ...

Shpërthimi i bombolës së gazit në Ksamil, gjobitet lokali me 500 mijë lekë

Inspektorati Shtetëror Teknik dhe Industrial ka gjobitur me 500 mijë lekë të reja lokalin në Ksamil ku shpërtheu një bombol gazi, me pasojë plagosjen...

Shpërthimi i gazit, familjarët e 14-vjeçarit: Ndihmë, nipi u shpërfytyrua nga djegiet

Shpërthimi i bombolës së gazit në lokalin e fshatit ishte tragjedi për ne. Në atë ngjarje u plagos nipi im, Eri, i cili është...

Lajmet e fundit