Tirana
scattered clouds
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
53 %
2.1kmh
40 %
Mër
24 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
31 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021

TAG

shperndanin droge

Shpërndanin kokainë në Himarë, arrestohen dy të rinjtë nga Tirana, procedohen në gjendje të lirë një 20-vjeçar (EMRAT)

Dy persona kanë rënë në prangat e policisë në Himarë, pasi akuzohen për shpërndarje të drogave të forta. Policia njofton se në praga kanë rënë...

Arrestohen 3 të rinj në Dhërmi, shisnin kokainë dhe kanabis te vendi ku punonin

Policia e Himarës ka vënë në pranga tre të rinj, të cilët posedonin lëndë narkotike dhe e shisnin te vendi ku punonin. Janë arrestuar...

Shpërndanin drogë në Kukës dhe Has, arrestohen në flagrancë 6 të rinj, sekuestrohen kanabis (EMRAT)

6 persona kanë rënë në prangat e policisë, pasi akuzohen për shpërndarje të lëndëve narkotike. Bëhet me dije se në pranga kanë rënë shtetasit Armond...

Kapet në Dhërmi anëtari i 13-të i grupit të trafikantëve të drogës, policia arreston 21-vjeçarin

Shkon në 13 numri i të arrestuarëve të pjestarëve të bandës së “Parkut”. Bëhet me dije se në pranga të Policisë ka rënë shtetasi Rei...

Lajmet e fundit