Tirana
scattered clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
41 %
3.1kmh
40 %
Hën
25 °
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
25 °
E hënë, 20 Shtator, 2021

TAG

Shperdorimmdetyre

SPAK e akuzoi për “shpërdorim detyre”, ish-kryebashkiakja e Gjirokastrës pranon fajësinë dhe gjykimin e shkurtuar, Gjykata Speciale e merr të pandehur

Gjykata e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar ka marrë si të pandehur ish-kryetaren e Bashkisë së Gjirokastrës, Zaimira Rami. Ish-kryetarja e Bashkisë së...

Lajmet e fundit