Tirana
few clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
68 %
1.5kmh
20 %
Mar
21 °
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
25 °
E martë, 28 Shtator, 2021

TAG

shperblim

Sa ishte deputet nuk mori asnjë qindarkë nga rroga, Erion Piciri heq dorë dhe nga shpërblimi 25 milionë lekë: Shteti t’i përdorë për nevojtarët

Ish-deputeti Erion Piciri, ishte i vetmi deputet i Kuvendit të kaluar i cili pranoi mandatin por jo pagën. Ai vendosi që të gjitha pagat...

Beteja me flakët në vend, Rama premton shpërblim 3 milionë dollarë për ushtarët dhe zjarrfikësit

3 milionë dollarë shpërblim për ushtarët, zjarrfikësit dhe të gjithë trupat që u angazhuan në betejën me flakët gjatë muajit gusht në Shqipëri. Kështu...

Behgjet Pacolli ofron shpërblim për atë që jep informacion për vrasësin e 18-vjeçares: Si baba i tre vajzave, jam i trishtuar! Kjo është më...

Vrasja e 18 vjeçares Marigona Osmani në Kosovë nga dy të rinj ka shkaktuar jo pak revoltë te qytetarët dhe figura të njohura të...

Po transportonte 56 emigrantë të paligjshëm drejt Tiranës, arrestohet 46 vjeçari nga Durrësi, në kërkim bashkëpunëtori i tij (EMRAT)

Një 46 vjeçar nga Durrësi ka rënë në prangat e policisë ditën e sotme, pasi po transportonte 56 emigrantë të paligjshëm në drejtim të...

Qeveria akordon shpërblim për familjen e Arjan Salës, heroit që dha jetën duke shpëtuar 25 persona të tjerë (VENDIMI)

Qeveria ka akorduar një shpërblim prej 10 milionë lekësh të vjetra për familjen e Arjan Salës, i cili humbi jetën nga zjarri që ran...

Qeveria ‘hap thesin’/ Shpërblim për festa edhe për Policinë e Shtetit, ja sa para do marrin

Efektivët e Policisë së Shtetit pritet që të marrin shpërblim për Vit të Ri. Sipas informacioneve për mediat, RENEA dhe FNSH...

U premtua 500-1000 euro por u dhanë nga 50 mijë lekë, Personeli i Urgjencës Lezhë refuzon shpërblimin: Le të shkojë për familjet në nevojë,...

Personeli i Urgjencës në Lezhë ka refuzuar shpërblimin që qeveria ka dhënë për muajin mars. Edhe pse premtimi i kryeministrit ishte...

Dogjën mandatet, Gramoz Ruçi shpërblen me 220 milion lekë ish-deputetët e opozitës

Në shkurt të këtij viti opozita vendosi të dalë nga Parlamenti duke djegur në bllok mandatet. Kjo solli një krizë të thellë politike, nga...

Veliaj: Shpërblim për zjarrfikësit që qëndruan 72 orë pa gjumë pas tërmetit dhe shirave të dendur

Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj ka njoftuar se do të jepet shpërblim për zjarrfikësit, të cilët kanë qëndruar në gatishmëri në tre ditët e...

“Edi Rama nuk dha asnjë shpërblim për fundin e vitit për 34 mijë mësues”

Deputeti i PD, Luciano Boçi ka akuzuar kryeministrin Edi Rama se nuk ka dhënë asnjë shpërblim për fundin e vitit për 34 mijë mësues...

Lajmet e fundit