Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
1kmh
1 %
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
21 °
Hën
12 °
E enjte, 21 Tetor, 2021
spot_img

TAG

shpejtesi

Trafiku shumë i rënduar por makinat “fluturonin” me 155 km/h, “Rrugorja” arreston 3 shoferë të dehur, pezullohen 11 patenta

Policia Rrugo4re ka vijuar monitorimin me radar në aksin Tiranë - Durrës - Tiranë për evidentimin dhe ndëshkimin e shkelësve të Kodit Rrugor. Gjatë orëve...

“Çmendet” shoferi, ecën me 200 km/ orë në aksin Levan-Vlorë, arrestohen 9 drejtues mjetesh dhe vendosen qindra gjoba (VIDEO)

Policia Rrugore vijon kontrollet me dron dhe radarë për parandalimin e aksidenteve rrugore. Gjatë 24 orëve të fundit, në të gjithë vendin janë konstatuar dhe...

DEL VIDEO/ Me shpejtësi të madhe teksa tentonte të parakalonte dy makina, momenti kur mjeti humb kontrollin dhe përplaset me murin, shoferi 38-vjeçar ndërroi...

Një aksident i rëndë u shënua pasditen e djeshme në aksin e vjetër Lezhë-Milot. Një makinë humbi kontrollin dhe është përplasur me murin rrethues...

Me shpejtësi “skëterrë” në aksin Levan-Vlorë, kapet shoferi i dehur që po “fluturonte” me 192 km/orë

Policia Rrugore vijon kontrollet me dronë dhe radarë për qarkullimin e mjeteve në rrugë. Në 24 orët e fundit janë arrestuar në flagrancë 11...

Shoferi me “Jaguar” “fluturon” në Rrugën e Kombit, efektivët vendosin mijëra gjoba për drejtuesit e mjeteve që shkelën Kodin Rrugor

Vijojnë patrullimet e efektivëve të Rrugores në të gjithë vendin, teksa në 24 orët e fundit janë gjobitur 2019 drejtues mjetesh, për shkelje që...

Me shpejtësi “skëterrë” në autostradën Tiranë-Durrës, Policia arreston 9 shoferë dhe pezullon 40 patenta

1,761 drejtues mjetesh janë ndëshkuar me gjobë nga Policia Rrugore e Tiranës, për shkelje të ndryshme të Kodit Rrugor. Po ashtu, 9 shoferë janë...

“Fluturuan” me 230 km, këngëtari reagon ashpër ndaj dy shqiptarëve nga Kosova: Provojeni në Zvicër dhe Serbi kështu, turp që rrezikoni njerëzit e gjakut...

Këngëtari Genc Prevlukaj ka reaguar në lidhje me ngjarjen ky dy shqiptarë nga Kosova u gjobitën në Shqipëri, pasi u kapën duke lëvizur me...

Në gjendje të dehur dhe me shpejtësi mbi 170km/h, arrestohen 11 shoferë, 39 të tjerëve iu hiqe patenta, policia vendos mbi 1700 gjoba

Policia Rrugore vijon patrullimin në të gjitha akset e vendit tonë, ku gjatë kontrollove të 24 orëve të fundit janë gjobitur 1734 drejtues mjetesh,...

Kompania “United Airlines” do të blejë 15 avionë supersonikë, do të fluturojnë me shpejtësi marramendëse

Kompania e avionëve “United Airlines” ka njoftuar një marrëveshje për të blerë linja ajrore supersonike që lëvizin me 1,300 km/ orë. “United” tha se do...

VIDEO/ Me shpejtësi “skëterrë” dhe qindra parakalime të gabuara, Policia ndëshkon rebelët e rrugës: 6 në pranga, të tjerët mbesin pa leje drejtimi

Policia e Shtetit ka intensifikuar kontrollet në rang vendi me qëllim parandalimin e aksidenteve rrugore. Gjatë 24 orëve të fundit janë konstatuar shumë shkelje...

Lajmet e fundit