Tirana
overcast clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1.5kmh
100 %
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
17 °
Mar
16 °
E premte, 2 Dhjetor, 2022

TAG

shpati lena

Atentati me dy viktima në Panaja, zbardhet porosia e Gledis Nano për oficerët e Vlorës

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit Gledis Nano, ka zhvilluar një takim të premten me strukturat në Vlorë. Shkuarja e tij në qytetin...

Dyshimet për hakmarrje: Zbulohet ku do të shkonin viktimat e atentatit në Vlorë, në makinë u gjetën çanta me ushqime dhe rroba

Detaje të reja mësohen nga atentati mafioz me dy viktima te mbikalimi i Panajasë në Vlorë. Dy viktimat Geno i njohur dhe si Shpati Lena...

VENDIMI / Si urdhëroi Gjykata “LIRIM TË MENJËHERSHËM” për një nga viktimat e atentatit të sotëm, 5 muaj më parë u kap me armë...

Shpati Lena mbeti i vrarë në një atentat mafioz ditën e sotme te mbikalimi i Panajasë në Vlorë. Ai ishte duke udhëtuar në makinë së...

BMW-ja e autorëve e shkrumbuar nga flakët, Policia gjen tre armë kallashnikov

Tre armë zjarri automatike kallashnikov janë gjetur nga nga Policia brenda mjetit tip BMW në fshatin Çerven, në aksin rrugor “Levan-Tepelenë”. Ky mjet dyshohet...

U ekzekutua sot në autostradë, VIDEO: Shpati Lena u arrestua 5 muaj më parë te “Uji i Ftohtë” me pistoletë

Shpati Lena dhe Hakim Xhezo, janë dy viktima e atentatit të sotëm të ndodhur në autostradën e Vlorës. Ata janë qëlluar me më shumë...

Identifikohen viktimat e Vlorës, 37 vjeçari akuzohej për vrasjen e një biznesmeni tre vite më parë (EMRAT)

Shpati Lena është një nga viktimat e atentatit të ndodhur paraditen e sotme në autostradën e Vlorës, në afërsi të vendit të quajtur mbikalimi...


Lajmet e fundit