Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
21 %
1kmh
0 %
Mër
7 °
Enj
7 °
Pre
9 °
Sht
10 °
Die
10 °
E mërkurë, 8 Shkurt, 2023

TAG

shpallet ne kerkim

Policia shpall në kërkim PRESIDENTIN e “Bana King”, arrestohet administratori dhe punonjësit që falsifikuan skanerin për KOKAINËN

Trifon Murataj, president i kompanisë ZICO Sh.a që tregon banane nën brandin "Bana King", është shpallur në kërkim nga Policia e Durrësit. Ky veprim...

Mashtrime në forex, arrestohen administratori dhe menaxherja e call-center në Shkodër, shpallen në kërkim 3 të tjerë, mes tyre një izraelit

Administratori dhe menaxherja e një call centeri në Shkodër kanë rënë në prangat e policisë dhe tre bashkëpuntorët e tyre janë shpallur në kërkim. “J....

Qëlloi 4 herë me armë 44-vjeçarin në Lushnjë, policia identifikon pas 5 muajsh autorin dhe e shpall në kërkim (Emri)

Policia ka zbardhur dhe dokumentuar ngjarjen e ndodhur në Lushnjë 5 muaj më parë, ku mbeti i plagosur Kujtim Meta. Është identifikuar dhe shpallur në...

Bajram Çekorja vrasësi i dyshuar i 19-vjeçarit në Shkodër, dy javë më parë i vranë babain

Policia e Shkodrës ka shpallur në kërkim shtetasin Bajram Çekorja si autori kryesor i dyshuar për vrasjen e 19 vjeçarit, Erjon Xhenje mbrëmjen e...

Shpallet në kërkim aktor i njohur, plagosi një person për parkimin në Tiranë

Aktori i njohur i Teatrit të Durrësit Ervin Doko, gjithashtu edhe pjesëmarrës në disa seriale të suksesshme, është shpallur në kërkim nga Policia e...

Përdhunoi të miturën, shpallet në kërkim 32-vjeçari në Tiranë

Një 32-vjeçar është shpallur në kërkim pasi akuzohet se në vitin 2019 ka përdhunuar një 13-vjeçare. Sipas njoftimit të policisë mësohet se shtetasi me ininciale...

Dhunoi bashkëshorten dhe djalin 14 vjeç, shpallet në kërkim 50-vjeçari në Fier

Një 50-vjeçar është shpallur në kërkim pasi dyshohet se ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëshortes dhe djalit të tij të mitur, 14...

Policia shpall në kërkim biznesmenin nga Lazarati: Ka shitur 2 ton duhan importi, nuk e ka deklaruar në tatime

Një 50 vjeçar nga Lazarati është shpallur në kërkim nga Policia e Gjirokastrës. Bëhet me dije se ky shtetas drejton një biznesmen në qytetin...

Përplasi kalimtaren në Durrës dhe u largua, shpallet në kërkim Endri Zaja

Endri Zaja, 22-vjeçari që përplasi dy kalimtarë pasditen e 15 qershorit dhe u largua me të shpejtë, është shpallur në kërkim. Ai ishte duke...

Iu gjet kokainë në makinë, shpallet në kërkim pronari (DETAJE)

Shpallet në kërkim pronari i automjetit ku u gjet 3 Kg e 545 gram Kokainë nga Policia Kufitare Kakavijë. Burime...

Lajmet e fundit