Tirana
scattered clouds
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
93 %
2.1kmh
40 %
Die
13 °
Hën
12 °
Mar
11 °
Mër
10 °
Enj
15 °
E diel, 5 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

showbizz

Eni Koçi publikon këngën e re, vjen ‘Sekreti’

Këngëtarja e njohur Eni Koçi ka publikuar këngën e saj më të re. “Sekreti” quhet projekti muzikor i këngëtares, që është...

U zhduk nga Instagrami, Dua Lipa fotografohet në shkallët e emergjencës

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Dua Lipa fshiu të gjitha fotografitë në rrjetin social Instagram, ndërsa motivet nuk janë ende të qarta. ...

Këndon gjithmonë live në koncerte? Përgjigjet Aurela Gaçe (VIDEO)

Aurela Gaçe është padyshim një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. Ajo ishte e ftuar së fundi në një...

Sara Hoxha u bë nënë për herë të dytë, Alketa Vejsiu zbulon detajin e veçantë (FOTO)

Trashëgimtarja e Top Channel, Sara Hoxha u bë nënë për herë të dytë. Lajmin e bukur e bëri të ditur vetë Sara, teksa publikoi...

Loredana konfirmon ndarjen: Unë dhe Mozzik nuk jemi më bashkë

Reperja e njohur Loredana Zefi ka konfimruar ndarjen nga partneri i saj, Mozzik. Prej kohësh në media ka qarkulluar lajmi për...

Big Mama prezanton të dashurin e ri, kush është modeli turk (FOTOT)

Big Mama është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. Shpesh ajo merr vëmendjen e mediave rozë, ndërkohë sa i përket jetës...

Më në fund! Romeo Veshaj dhe Jonida Maliqi konfirmojnë lidhjen

Prej kohësh në shtypin rozë përflitet për një lidhje të mundshme dashurie mes aktorit Romeo Veshaj dhe këngëtares Jonida Maliqi. Dyshja...

Baba për herë të parë, zbulohet kuptimi i veçantë i emrit të vajzës së Granit Xhakës

Dy ditë më parë Leonita dhe Granit Xhaka u bënë prindër për herë të parë me ardhjen në jetë të vajzës së tyre. ...

U largua nga ‘E diell’, Einxhel Shkira zbulon arsyen

Vetëm një javë pas fillimit të tij, moderatorja e njohur Einxhel Shkira është larguar nga programi "E diell". Në sezonin e...

Del VIDEO, Gjiko qëllon me pistoletë në ajër

Reperi i njohur Gjiko ka martuar vëllain. Dasma është organizuar dy ditë më parë, ku vëllai i reperit Arbër Gjikolli dhe partnerja e tij...

Lajmet e fundit