Tirana
broken clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
2.6kmh
75 %
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
15 °
E hënë, 29 Nëntor, 2021
spot_img

TAG

showbizz

Zhvishet Renato Mekolli, shefi i kuzhinës siç nuk e keni parë

Jemi mësuar ta shohim gjithnjë me kostumet serioze të MasterChef, por këtë herë Renato Mekolli na ka treguar më shumë duke tejkaluar edhe pritshmëritë...

Po Eni Çobanit ç’i duhej photoshopi?!

Edhe juristja e njohur Eni Çobani nuk i ka shpëtuar dot tundimit për të përdorur photoshop e për të perfeksionuar kështu format. Në këtë foto,...

Erion Veliaj tregon pengun më të madh për vitin 2015

Moderatorja e emisionit “Vila24”, Andronik Kolka, ka intervistuar në prag të festave të fundvitit kryebashkiakun Erion Veliaj, duke na njohur nga afër me zyrën...

“Sot mbush 30 e tëri, vëri, bëri…”, Riselda Sejdia ka ditëlindjen dhe poston një video që do ju lërë pa mend

Riselda Sejdia ka sot ditëlindjen dhe në kuadër të kësaj ka postuar një video të pazakontë humori. “Eja mblidhuni këtu këtu.....

Abuzimi i pafre i mediave: Anxhela Martini do k**! Ja fotoja që i shfrenoi gazetarët

"Engjëlli im nuk duhet të mbulonte ‘L’ me duart e saj”,- ka shkruar Bleona mikesha e Anxhelës në foton e postuar. Bleona shton:...

Zbulohet kënga e “Top Channel”, ja çfarë ka zgjedhur të këndojë për fundvit (VIDEO)

Heal the world we live in, save it for our children

Lajmet e fundit