Tirana
broken clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
2.6kmh
75 %
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
15 °
E hënë, 29 Nëntor, 2021
spot_img

TAG

showbizz

Ermal Mamaqi publikon FOTON me hashash, Enca i lë komentin epik

Enca Haxhia është një ndër këngëtaret më të njohura në Shqipëri dhe cilëoshet për karakterin e saj pa komplekse. Përpos ekspozimit...

Alban Skënderaj emërohet Ambasador, këngëtari jep lajmin (FOTO)

Alban Skënderaj është një nga këngëtarët më të dashur për publikun shqiptar, duke qënë se këngët e tij kthehen menjëherë në hite, por duket...

Albërie Hadërgjonaj me vajzat në hotelin luksoz, FOTOT nga Turqia

Mosha duket se është thjeshtë një shifër për këngëtaren e njohur, Albërie Hadërgjonaj. Në fotot e publikuara së fundmi në rrjetet...

Pas ndarjes së bujshme, çfarë po ndodh me Norën dhe Robertin? Shihen bashkë në…(VIDEO)

Lajmi më i bujshëm i kësaj vere për shtypin rozë ishte sigurisht ndarja pas 13 vitesh e Robert Berishës dhe Nora Istrefit. ...

Ndarja e bujshme me Robert Berishën, reagon për herë të parë Nora Istrefi

Nora Istrefi ka reaguar për herë të parë pas ndarjes nga Robert Berisha, me të cilin ka edhe një vajzë, me emrin Rene. ...

Loredana pendohet për ndarjen nga Mozzik? Mesazhi në rrjet: Ti e din ku me ardh (FOTO)

Kohët e fundit ndarja e çiftit të njohur, Mozzik dhe Loredana ishte kryefjala e shtypit rozë. Dyshja e këngëtarëve që kanë...

Lajmet e fundit