Tirana
broken clouds
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
55 %
2.6kmh
75 %
Pre
17 °
Sht
16 °
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
10 °
E premte, 9 Dhjetor, 2022

TAG

showbizz

Ndërron jetë papritur regjisori i njohur në moshën 58-vjeçare

Regjisori dhe producenti Jean-Marc Vallée, ka ndërruar jetë në moshën 58-vjeçare. Regjisori ka fituar një Emmy për regjinë e serialit hit të HBO-së "Big Little...

Policia e Kosovës e konfirmon: Makina 250 mijë euro e Morena Tarakut është e vjedhur

Policia e Kosovës ka konfirmuar se makina e tipit “Bentley” që po lëvizte Morena Taraku është e vjedhur. Mediat në Kosovë...

Këngëtari i njohur shqiptar arrestohet në Gjermani, zbulohet shkaku (PAMJET)

Këngëtari i njohur shqiptar Kidda është ndaluar nga policia gjermane.   Sipas 'Prive' se ai është përfshirë në një zënkë me disa...

Young Zerka pret kaçurrelat, këngëtari nuk njihet (VIDEO)

Young Zerka është një ndër këngëtarët më të njohur, ndërsa gjithnjë jemi mësuar ta identifikojmë me kaçurrelat e tij. Ndërkohë, së...

U bënë prindër për herë të parë, bashkëshortja e Gaz Pajës zbulon emrin e djalit

Aktori i njohur Gaz Paja dhe bashkëshortja e tij Ira Seferi u bënë prindër për herë të parë. Ira solli në jetë një djalë....

Dua Lipa e entuziasmuar, ndan me fansat lajmin e bukur (FOTO)

Këngëtarja e njohur me origjinë shqiptare Dua Lipa ka ndarë një lajm të gëzueshëm me fansat e saj. Dua ka bërë...

Pas ndarjes, Stresi i dedikon këngë Kejsit

Ndarja e reperit të njohur Stresit dhe partneres së tij Kejsit vijon të jetë ende në qendër të vëmendjes. I ftuar...

Ndarja nga Loredana, Mozzik reagon për herë të parë

Mozzik ka reaguar për herë të parë pas lajmeve për ndarjen nga Loredana. Ndarja e çiftit të njohur të showbizz-it bëri shumë bujë dhe...


Lajmet e fundit